Neler Yeni

PC Toplarken İlk Hangi Parça Alınmalı?

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,016
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Arkadaşım normalde direk sistem almak istiyordu 6500tl falan bütcesi vardı ama dedim ki o bütceye bilgisayar çok zor çünkü gta5 açan falan istiyordu dedim yavaş yavaş bilgisayar için para topla yavaş yavaş al parçaları dedim sizce bu yolu nasıl ilerlesin yani ilk ne alarak başlasın parçaları ne olsun acil yardım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun
Arkadaşım normalde direk sistem almak istiyordu 6500tl falan bütcesi vardı ama dedim ki o bütceye bilgisayar çok zor çünkü gta5 açan falan istiyordu dedim yavaş yavaş bilgisayar için para topla yavaş yavaş al parçaları dedim sizce bu yolu nasıl ilerlesin yani ilk ne alarak başlasın parçaları ne olsun acil yardım.
İlk neyi indirimde bulursa alsın

Phanzox

80+ Silver
İkinci el gtx1060 6gb'li bir sistem alabilirsiniz 6500'e.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,016
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İkinci el gtx1060 6gb'li bir sistem alabilirsiniz 6500'e.
atarmısın acil lazımda.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hazır sistem varsa ikinci el falan yada toplayabilirseniz öylede olur.

Son düzenleme:

Phanzox

80+ Silver
atarmısın acil lazımda.
Attığım ilanlar hakkında sorumluluk kabul etmem satıcı ile müşteri arasındadır sorumluluk.
Bu tarz bi şey alınıp psu ve işlemci satılıp ikinci elden 550w 80 plus bronze bir psu ve 1151 pinli yeni bir işlemci alınırsa hem bütçenize denk gelmiş olur hemde gta5 tarzı oyunları rahat açar.Ancak şu anki hali ile işlemcisi bayağı düşük onu belirteyim.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,016
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Attığım ilanlar hakkında sorumluluk kabul etmem satıcı ile müşteri arasındadır sorumluluk.
Bu tarz bi şey alınıp psu ve işlemci satılıp ikinci elden 550w 80 plus bronze bir psu ve 1151 pinli yeni bir işlemci alınırsa hem bütçenize denk gelmiş olur hemde gta5 tarzı oyunları rahat açar.Ancak şu anki hali ile işlemcisi bayağı düşük onu belirteyim.
Bu anakart hangi işlemcileri destekler yani satabilirse ne alsın işlemci falan olarak veya satamasa?

Phanzox

80+ Silver
Bu anakart hangi işlemcileri destekler yani satabilirse ne alsın işlemci falan olarak veya satamasa?
Eski işlemci piyasasına baktım fiyatlar uçmuş bunun için yeni konu açın derim en kötü elindekini 500'e satarsın 1000 civarı i5 7400 alırsın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,927
Üyeler
140,727
Son üye
Orhankayra
Top Bottom