Neler Yeni

Pc Toplayacam Öneri ve Eleştirilerinizi bekliyorum..

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,805
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
tamam sistemi değiştiririm sıkıntı yokta sorum zaten sistem değildi piyasa fiyatları ne olur ne zaman azalırdı
Karantina süreci bitip dolar düştüğünde. Yani 2 aydan aşağı zor gibi duruyor.

emiirfb

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,299
İsim
Emirhan İnan
yaz ayları diyorsun yani :) tamamdır teşekkür ederim
Bence Haziran ve sonrası için dolar düşmeye başlayacaktır. O zaman bende alacağım. 7700 Tl altı sistem şu anda 8400 TL sen düşün durumu dostum.

Keremm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Kerem Şener
Bence Haziran ve sonrası için dolar düşmeye başlayacaktır. O zaman bende alacağım. 7700 Tl altı sistem şu anda 8400 TL sen düşün durumu dostum.
aynı şekilde bu kadar bu oynama olamaz ya :D haziranı bekleyecez artık :)

Source

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
GÖKHAN ÖNSOY
Kasa ve PSU olmamış. Kesinlikle değiştirilmeli. Ekran kartını Galax tavsiye etmem. Bütçenizi biraz zorlayarak MSI, Asus yada Gigabyte almanı tavsiye ederim. İşlemci bu sistem için fazla olmuş. 3600 alsan fazlasıyla yeterli gelecektir. Tabi bu işlemci için bir de soğutucu fan almalısın. SSD olarak da sanırım SU630 modeli seçtin. O model kronik sorunlu dostum değiştirmelisin. M2 almanı tavsiye ederim.
Kısaca özetlemek gerekirse bu sistem olmamış knki.
Kasa ve psu olmamış mı 😳? Şaka yapıyorsun heralde 80+GOLD 12v kanalından 750w ı da veriyor o power ve psu tier listesinde yer alıyor yani denenmiş neye göre olmamış anlamadım...

Keremm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Kerem Şener
sonbahara kadar düşmez gibi geliyor dolar düşse bile vergilerden yeriz
hep birlikte yaşayıp görücez artık elimizden bir şey gelmiyor :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kasa ve PSU olmamış mı 😳? Şaka yapıyorsun heralde 80+GOLD 12v kanalından 750w ı da veriyor o power ve PSU tier listesinde yer alıyor yani denenmiş neye göre olmamış anlamadım...
dimi abi gayet güzel bir sistem dizmiştim :) :)

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,805
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Kasa ve PSU olmamış mı 😳? Şaka yapıyorsun heralde 80+GOLD 12v kanalından 750w ı da veriyor o power ve PSU tier listesinde yer alıyor yani denenmiş neye göre olmamış anlamadım...
Güzel kardeşim bilgin yoksa konuşma. Her 80+ sertifikası olan PSU iyi değildir. HighPower'ın PSU'ları PSU değil C4 bu sisteme onu takıp güzelim sistemi yakmasına müsaade edemem kusura bakma.

Source

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
GÖKHAN ÖNSOY
Güzel kardeşim bilgin yoksa konuşma. Her 80+ sertifikası olan PSU iyi değildir. HighPower'ın PSU'ları PSU değil C4 bu sisteme onu takıp güzelim sistemi yakmasına müsaade edemem kusura bakma.
Bilgim var merak etme bu psu dan 4 tane kasa kurdum 4 ü de tıkır tıkır çalışıyor
Power tier listi reddit com dan bakabilirsiniz adamlar denemişler ayrıca çizgi elektronik kabul listesinde de var gerçek 80 + GOLD sertifikası var psu nun...
Kullanmadan konuşmayın kullanın öyle konuşun...

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,805
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Bilgim var merak etme bu PSU dan 4 tane kasa kurdum 4 ü de tıkır tıkır çalışıyor
Power tier listi reddit com dan bakabilirsiniz adamlar denemişler ayrıca çizgi elektronik kabul listesinde de var gerçek 80 + GOLD sertifikası var PSU nun...
Kullanmadan konuşmayın kullanın öyle konuşun...
Siz uslanmazsınız. Kullanmaya devam edin. Ama ben bu forumda kimsenin sistemini HighPower'a emanet ettirmem.

Source

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
GÖKHAN ÖNSOY
Neye göre konuşup emanet ettirmem diyorsun? Psu kalite listesine girmiş çizgi elektronikten onay almış power ın nesini emaniyetsiz görüyorsun?
Yasin bu power dan dolayı sıkıntı yaşayan bi tane insan gördün mü? Kendin kullandın denedin mi de konuşuyorsun. Araştırın azcık malzeme kalitesi nedir ne değildir...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tier listeye bakmak isteyen burdan bakabilir A kalite bir psu

DrWaterbender

80+ Bronze
Haftasonu fırsatlarını iyi takip et acelen yoksa fiyati rahatça dusurebilirsin. Fiyatlar konusu biraz arz talep meselesi suan stoklar yavaş yavaş tükeniyor, bu virüsün başlangıcı 2019 Kasım ayına dayanıyor ve 5. ayın içindeyiz dünya genelinde rakamlar düşüşe geçti ve umarım 5 ay içinde de sonlanır. Bununla ilgili eğri grafikleri mevcut bakabilirsin tabi bunlar varsayım yani özetle bence 4 5 aydan önce parça fiyatları düşmez.

Keremm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Kerem Şener
Haftasonu fırsatlarını iyi takip et acelen yoksa fiyati rahatça dusurebilirsin. Fiyatlar konusu biraz arz talep meselesi suan stoklar yavaş yavaş tükeniyor, bu virüsün başlangıcı 2019 Kasım ayına dayanıyor ve 5. ayın içindeyiz dünya genelinde rakamlar düşüşe geçti ve umarım 5 ay içinde de sonlanır. Bununla ilgili eğri grafikleri mevcut bakabilirsin tabi bunlar varsayım yani özetle bence 4 5 aydan önce parça fiyatları düşmez.
aynen fırsat kovalıcaz artık bir acelem yok en iyi fiyatı bekliyorum yorumun için teşekkür ederim :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,777
Üyeler
153,606
Son üye
bilalafsin1
Top Bottom