Neler Yeni

Pc ve Vantilatörü aynı prize takmak sorun olur mu

Ahmet Birkan Elmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Ahmet Birkan Elmas
ikisi de yeterince güvenli değil. upsin sadece online ups olanları güvenli onlar da hem sesli hem de pahalı yapacağın en iyi yatırım kaliteli bir powersupply almak olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

o dediğini sadece online upsler yapabiliyor ucuza aldığın upsler pürüzsüz enerji sağlamaz. kısmen yanlış bilgi
Hocam MSİ MAG A750 GL aldım hem kampanya ile 20 dolar steam kodu veriyorlar hem yeni ekran kartları için güç girişi var hemde kaliteli araştırdığım kadarı ile ama siz ne düşünüyorsunuz bu psu hakkında.

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Gökhan
Hocam MSİ MAG A750 GL aldım hem kampanya ile 20 dolar steam kodu veriyorlar hem yeni ekran kartları için güç girişi var hemde kaliteli araştırdığım kadarı ile ama siz ne düşünüyorsunuz bu psu hakkında.
gayet iyi psu. monitörün gidiyorsa bilgisayar ile alakalı olduğunu sanmıyorum monitörlerin de kendi powersupplyı oluyor

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Gökhan
evet monitör zaten ondan korkuyorum bi şey olursa yenisini imkansız alamam.
ben hala 2005ten kalma asus monitörümü kullanıyorum ikinci ekran olarak. yanında da 2013te aldığım viewsonic var. 120hz monitör alayım diyorum alamıyorum monitör cillop gibi çalışıyor çünkü birinden biri bozulursa alacağım 😂. şaka bir yana şuana kadar herhangi bir lcd ekranın bozulduğuna şahit olmadım. kaç tane tüplü televizyonumuz bozuldu plazma tv bozuldu bir tane lcd bozulmadı

Ahmet Birkan Elmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Ahmet Birkan Elmas
ben hala 2005ten kalma asus monitörümü kullanıyorum ikinci ekran olarak. yanında da 2013te aldığım viewsonic var. 120hz monitör alayım diyorum alamıyorum monitör cillop gibi çalışıyor çünkü birinden biri bozulursa alacağım 😂. şaka bir yana şuana kadar herhangi bir lcd ekranın bozulduğuna şahit olmadım. kaç tane tüplü televizyonumuz bozuldu plazma tv bozuldu bir tane lcd bozulmadı
yok hocam ondan değil benim monitör 4k ondan bozulursa 4k'yı bırak 1080p bile zor alırım.

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
917
İsim
Furkan Görür
knk ben ne yapayım :D sen 2 prizi aynı anda kullanmak istemiyorsun bana yetmiyor bazen

volt ve toprak korumalı prizler alırsan sorun olmaz diye düşünüyorum.
IMG_20240528_224654.jpg

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,957
Üyeler
156,409
Son üye
Hamza van
Top Bottom