Neler Yeni

PC'de virüs mü var? Bu dosyaya erişiminiz reddedildi!

IReaper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Reaper
hocam gereksiz yere büyütüyorsunuz bilgisayarı kapa aç yapın aynı dosya hala durmaya devam ediyor ise TIKLA bu şekilde silmeyi deneyin
dalga mı geçiyon yani ben pc yi aç kapa yapmayı bilmiyormum ikincisi linkteki cmd yönetici olarak çalıştırmama rağmen yöntem işe yaramıyor eşiminiz reddedildi diyor. bu temp de ki dosya 3 gün oldu ne açılıyor neden silinyor.

Endy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Endy Ulus
Instagram
endylus_9
Discord
endylus
dalga mı geçiyon yani ben pc yi aç kapa yapmayı bilmiyormum ikincisi linkteki cmd yönetici olarak çalıştırmama rağmen yöntem işe yaramıyor eşiminiz reddedildi diyor. bu temp de ki dosya 3 gün oldu ne açılıyor neden silinyor.
doğrudur o dosyanın bir trojan veya farklı bir virüs olduğuna eminseniz önemli dosyalarınızı clouda yedekleyip direkt formatı çakın en temiz yöntem

IReaper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Reaper
doğrudur o dosyanın bir trojan veya farklı bir virüs olduğuna eminseniz önemli dosyalarınızı clouda yedekleyip direkt formatı çakın en temiz yöntem
2 kere güvenli modda internet kapalıyken(modemide de kapatım) malwarebyeslte,kaspersky,eset,norton,windows defender bu antivürüslerele tam tarama yaptım ve antivürslerdeki diğer tüm tam taramları çalıştırdım fakat bir virüs bulamadım,fakat hocam ayrıyeten şöyle bir sorunda var bu ne açılıp nede silinmeyen dosyayla bir gün öcesinde crakcli bir program indirmişitm fakat bu programı virüs totalde,ve ayrıyeten kaspersky,malwrebytesle taratım öyle kurdum programı sizce bu programdan çıkmış olabilir mi bu sorun

ReadyorNot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
An10im1i
BleachBit ile silersin.
SAS ile silersin.
DiskTemizleme ile silersin.
Bunlar olmuyorsa ağ trafiğine bakarsın.

Top Bottom