Neler Yeni

Pcye kendi kendine antivirüs programı yüklenmiş

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren Şenyer
arkadaşlar bu gün pcyi açtığımda masaüstünde ben yüklemediğim hale norton antivirüs vardı, deneme sürümü. Silmeye çalıştım ama nerden sileceğimi bulamadım. Program gayet çalışıyor gibi ama virüs yazılım olmasından korkuyorum ve nasıl kendi kendine yüklendiğini merak ediyorum ve tedirginim

man a man

80+
Başka bir program kurarken soruyor bunuda kurimmi abi diye. Next next yaptıysan onunla beraber kurmuştur.

Heren45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Halil
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,Bilgisayar parçaları, konsollar ve oyunlar
arkadaşlar bu gün pcyi açtığımda masaüstünde ben yüklemediğim hale norton antivirüs vardı, deneme sürümü. Silmeye çalıştım ama nerden sileceğimi bulamadım. Program gayet çalışıyor gibi ama virüs yazılım olmasından korkuyorum ve nasıl kendi kendine yüklendiğini merak ediyorum ve tedirginim
Hocam banada 1 kere olmuştu bir şey olmaz görev yöneticisinden denebilirsiniz

DarkNest

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Emre Özata
İlgilendiği Kategoriler
Sanal Güvenlik
Discord
darknest35
Hocam ben eskiden Windows 10 format attığımda kendiliğinden gelmişti seninde belki öyle olmuştur

Heren45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Halil
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,Bilgisayar parçaları, konsollar ve oyunlar
Hocam ben eskiden Windows 10 format attığımda kendiliğinden gelmişti seninde belki öyle olmuştur
Ben müzik indirirken olmuştu görev yöneticisinden dene istersen zaten öyle kendiliğinden yüklenen antivirüslerin çok esprisi yok kendi kendine takılırlar orda sana zarar vermezler

DarkNest

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Emre Özata
İlgilendiği Kategoriler
Sanal Güvenlik
Discord
darknest35
Ya şu taraftan bak bedavadan sana indirmiş dünyada ki iyilerin içinde olan antivirüsü tadını çıkar :D

Top Bottom