Neler Yeni

Performax perfan 120-H değerlerim normal mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bedirhan Çağrı Özdemir
Ryzen 5600 işlemci kullanıyorum.
Prime95 ile %100 kullanım testi yaptım ve 20dakikada işlemcim maksimum 74 derece gördü. Bazıları 71 bazıları 61 derece görüyormuş yük testinde bana 74 yine fazla geldi. Sistem boştaykenmin 42 derece.

Az önce montajlarken termal macunu sıktığımda kıvamı biraz katımsıydı. Kart ile yaysamda kenarları boş kaldı.
Fanı koyunca akıp kenarlarada gider diye bıraktım ve gitmemiş ondan olabilir diye düşünüyorum.

Ayrıca kasa dışından fana baktığımda sağ aşağı doğru 1mmlik bir yamukluk var. Yamuk taktım desem imkansız o vidaları sıktığımda yamuk durma imkanı yok. Fakat yamuk şu anda. Belki termal macun ve borular arası kaydığı için temas etmiyordur.

Bir diğer düşüncemde hava sıcak nemli hava o yüzdendir diye.

Aslında şimdi gidip kaliteli bir termal macun alsam alabilirim fakat hiç söküp tekrar macun sürmek istemiyorum. Sizce ne yapayım? Düşüncem yazın bitmesini beklemek ve sonra bir termal macun tazelemek. Çünkü fanın hiçbir sıkıntısı yok. Termal macundan olduğuna eminim.

Ama en iyi yanı anakartım RGB desteklemiyorken kumanda bırakmaları çok iyi olmuş. Işığın parlaklığını, ışık renklerini ve ışığın modlarını(yanıp sönme gibi) kontrol edebiliyorum.

Ekleme: Daha kaliteli bir marka fan alabiliyorken almamamın sebebi bunun yanında kumanda çıkıyor olmasıydı.

Ysuflix

80+ Gold
prime 95e göre normal. oyunlardaki değer önemli.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,043
Üyeler
150,598
Son üye
Phiz
Top Bottom