Neler Yeni

Pes 21 Apu işlemci takılma sorunu

SinanKurt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Sinan Kurt
Arkadaşlar Ryzen 5 2400g apu islemci kullanıyorum 2×8 3000 MHz ram takılı . Pes 21 de takılmalar oluyor fakat sistem gereksinimlerini karşılıyor setup da da durum iyi gösteriyor çözümü olan var mı acaba ?

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Olmaması lazım, 8 GB RAM ve Vega 8 ile oynayabiliyorum. Gündüz maçlarında mı oluyor takılma yoksa genel mi?

SinanKurt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Sinan Kurt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Olmaması lazım, 8 GB RAM ve Vega 8 ile oynayabiliyorum. Gündüz maçlarında mı oluyor takılma yoksa genel mi?
Ben de Vega 11 16 GB ram kullanıyorum kaliteyi de ortaya çekmeme rağmen fark eden bir şey yok

abdmtlcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Abdullah
Bende apu kullanıyorum bende de takılmalar oluryor V-sync ayarını değiştirdim düzeldi

SinanKurt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Sinan Kurt
Bende apu kullanıyorum bende de takılmalar oluryor V-sync ayarını değiştirdim düzeldi
Nasıl yaptın söyler misiniz ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yazarsını buraya sorun çözülürse.
Yaptım ama böyle nasıl anlatayım böyle gözle görülür takılma yok da biraz ağır gibi hissediyorsun ama onu kapatınca biraz daha iyi oldu

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7

Yaptım ama böyle nasıl anlatayım böyle gözle görülür takılma yok da biraz ağır gibi hissediyorsun ama onu kapatınca biraz daha iyi oldu
Oyun hızı o, PES 16'dan itibaren oyun hızı bu şekilde.

abdmtlcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Abdullah
V-sync da etkinlerştir 2 diye bir şey var onu yaptım olmassa 1 ve devre dışı ayarını deneyin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,168
Üyeler
149,851
Son üye
Kyzuko
Top Bottom