Neler Yeni

Öneri Peugeot Rıfter veya Cıtroen berlıngo alınır mı? ?

Palo DAYI

80+ Gold
Arkadaşlar hali hazırda elımızde 2015 model dacıa dokker var aracı 165bın km de aldık suan 180bınde 2 senedır kullanıyorum aracda hıc bır sorun yok motoru yuruyenı kusursuz onu satıp ustene bellı bır mıktar para koyup başlıktakı araclardan bırını almayı dusunuyoruz aslında ben basta ford coourıer ıstıyordum ama başlıktakı araclarlara hemen hemen aynı fıyata daha dolu ozellıklere sahıp olması ve babamında daha genıs bır arac ıstemesı bızı bu 2 araca yoneleltıyor suanda kullandıgımız arac tıcarı amaclı kullanılmıyor alacagımız aracda o sekılde olacak ısten eve evden ıse mısalı aracın ozellıklerı ve genıs olması gercekten cok ıyı bızım ıcın ama benım aklıma takılan soru hangı arac olu benım bıldıgım kadarıyla 2 aracda zaten aynı kasa ve aynı yerde uretılıyor ama cıtroen daha konforlu hıssettırıyor dıyenler war dıger aklıma takılan soruda otamatıkmı yoksa manuelmı olması şazıman konusunda sorun yasatırmı bılemedım sızlere sormak ıstedım fıkırlerınız nedır yada aynı paraya baska bır aracmı almalıyız aracın pıyasası 800 den baslayı 1.1mılyona kadar cıkıyor ruhsata ve km ye gore degısıyor sızce nsaıl yapmalıyız

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ahmet Aydın
berlingodan uzak dur.

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
Berkecan Ergin
Aynı kasayı fiatta kullanıyor bence otomatik alın

Palo DAYI

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
Berkecan Ergin
Yani son kasadan bahsediyorsanız toyotada kullanıyor, biri berlingodan uzak dur demiş ama motor aksamı şanzıman vs hepsi aynı uzak duracak bir şey yok... belki yürüyende amortısorler vs farklı olduğu için berlingo konforlu diyen olabilir, ama çok fark olduğunu sanmıyorum

Palo DAYI

80+ Gold
Yani son kasadan bahsediyorsanız toyotada kullanıyor, biri berlingodan uzak dur demiş ama motor aksamı şanzıman vs hepsi aynı uzak duracak bir şey yok... belki yürüyende amortısorler vs farklı olduğu için berlingo konforlu diyen olabilir, ama çok fark olduğunu sanmıyorum
hocam fıatın son kasasıda neredeyse aynı benım hosuma gıtmedı o arac

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
Berkecan Ergin
hocam fıatın son kasasıda neredeyse aynı benım hosuma gıtmedı o arac
1 Milyon civarına çıkarsanız fiatta sıfırını alıyorsunuz herhalde bilemedim zaten her şey aynı, bu arada eticaret yedek parça yapıyorum o yüzden diyorum. Aralarında kullanıcının anlayacağı bir fark yok motor aynı şanzıman aynı hatta opel olanlarda şöyle bir şey var bazı modellere benzinli araç devir saati koymuşlar kadranda komedi gibi :D Velhasılkelam kararı verecek sizsiniz ama EAT 8 Şanzıman oldukça güzel otomatik alın bence :)

Palo DAYI

80+ Gold

efztrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Efe
biraz klasik olacak ama ben yeni kasa caddy almanızı tavsiye ederim gerek donanım gerek motor-şanzımanla uzun vadede hem 2. el hem sağlamlık hem de kullanış anlamında daha memnun eder bence her iki aracı da deneyimledim ancak berlingo konfor ve donanım olarak beni memnun etmedi caddy iç dış tasarım ve özellikleri bakımından benim gözümde bir tık daha önde.

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
Berkecan Ergin

Palo DAYI

80+ Gold
biraz klasik olacak ama ben yeni kasa caddy almanızı tavsiye ederim gerek donanım gerek motor-şanzımanla uzun vadede hem 2. el hem sağlamlık hem de kullanış anlamında daha memnun eder bence her iki aracı da deneyimledim ancak berlingo konfor ve donanım olarak beni memnun etmedi caddy iç dış tasarım ve özellikleri bakımından benim gözümde bir tık daha önde.
hocam bahzettıgınız araclar kac model mesela 1 mılyona cıkamaya bılırız cunku suankı aracn pıyasası 500 560k cıvarı uzerıne okadar koyamayız yanı

efztrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Efe
hocam bahzettıgınız araclar kac model mesela 1 mılyona cıkamaya bılırız cunku suankı aracn pıyasası 500 560k cıvarı uzerıne okadar koyamayız yanı
2. elde 900k-1 milyona bulunabiliyor sıfır olarak ise 1.200 den alınabiliyor

Palo DAYI

80+ Gold
Bunlarda da el freni ortada şey gibi duruyor ben de oyüzden beğenmiyorum almışken dolusuna bakın bence elektronık park frenlı olanlardan
pekı bunlardada cam tavan warmı hocam uzun yol cok ıyı olmazmı cam tavanla meslea aıle suan 6 kısı arkaya doldur doldurabıldıgın kadar bursada erzuruma antalyaya gıt gel otamatık vıtes dusuncesı bıle guzel :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

2. elde 900k-1 milyona bulunabiliyor sıfır olarak ise 1.200 den alınabiliyor
hocam bunların parcasıda pahalı olmazmı ya malum suan tıcarı aracalrın babası konumunda

Top Bottom