Neler Yeni

🔥İndirim Phanteks dikey ekran kartı tutucu kiti 999₺

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Hayriye
https://www.qp.com.tr/phanteks-dikey-ekran-karti-kiti
Arkadaşlar Pcie 3.0 riser kablo eğer kasanız destekliyorsa riser kablo tek olarak Amazonda ithalat ücretiyle 500 liraya yurt dışından geliyordu en son. Eğer desteklemiyorsa kasanıza sığaraa dikey ekran kartı kullanmak istiyorum ekran kartı fanlarına bakma sevdam var diyorsanız bu fiyata var almak isteyen bir göz gezdirebilir. Kasanıza uyduğu konusuna biraz dikkat edin çünkü bazı kasalar yüksek olsa bile yukarıdan fazla pay bırakıyorlar birkaç pcie genişleme yuvası azalıyor öyle olursa sığmayabilir

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
h9 flow olur mu acaba

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,099
İsim
Draq123
Arkadaşlar Pcie 3.0 riser kablo eğer kasanız destekliyorsa riser kablo tek olarak Amazonda ithalat ücretiyle 500 liraya yurt dışından geliyordu en son. Eğer desteklemiyorsa kasanıza sığaraa dikey ekran kartı kullanmak istiyorum ekran kartı fanlarına bakma sevdam var diyorsanız bu fiyata var almak isteyen bir göz gezdirebilir. Kasanıza uyduğu konusuna biraz dikkat edin çünkü bazı kasalar yüksek olsa bile yukarıdan fazla pay bırakıyorlar birkaç pcie genişleme yuvası azalıyor öyle olursa sığmayabilir
Anladığım kadarıyla böyle bişe lazım galiba?

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Berkay Şenocak
İlgilendiği Kategoriler
Monitör, Ekran kartı, Overclock, Undervolt

Swanzy01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet tan
Phanteks P600 kasama uyar herhalde, yorumlarda bir kişi 7-8 derece düşürdü sıcaklığı demiş , bu kadar etki ediyor mu ?

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
Ömer Murat KARACA
Zamanında Aliexpress'ten 20 kere getirip satmıştım. FPS kaybı sıfır. Demiri kablosu fazlasıyla kaliteli. Isılarda düşme oluyor çünkü ekran kartları ısınan havayı yan mazgallardan atıyor. Normal pozisyonda bu mazgallar kasa camına bakarken dikey takıldığında yukarı bakıyor. Üste egzoz görevi görecek 2 adet de fan takarsanız mazgaldan yükselen sıcak hava anında tahliye oluyor cama çarpıp da sıkışmıyor. Bu sayede en az 3-4 derecelik ısı düşüşü oluyor. Tek eksisi 3.0 olması. Ezdıy Fab'tan falan çok daha kaliteli üründür
Phanteks P600 kasama uyar herhalde, yorumlarda bir kişi 7-8 derece düşürdü sıcaklığı demiş , bu kadar etki ediyor mu ?
Isı olayı için alıntıladım sizi🙏

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Muhammet Ali Aydın
Zamanında Aliexpress'ten 20 kere getirip satmıştım. FPS kaybı sıfır. Demiri kablosu fazlasıyla kaliteli. Isılarda düşme oluyor çünkü ekran kartları ısınan havayı yan mazgallardan atıyor. Normal pozisyonda bu mazgallar kasa camına bakarken dikey takıldığında yukarı bakıyor. Üste egzoz görevi görecek 2 adet de fan takarsanız mazgaldan yükselen sıcak hava anında tahliye oluyor cama çarpıp da sıkışmıyor. Bu sayede en az 3-4 derecelik ısı düşüşü oluyor. Tek eksisi 3.0 olması. Ezdıy Fab'tan falan çok daha kaliteli üründür

Bana bu lansmanda en kaliteli önerebileceğin bir ürün var mı hocam, fps kaybı olmasın istiyorum özellikle. Isıyla çok bir derdim yok

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,099
İsim
Draq123

Thermaltake h570 TG kasam var uymuyor galiba phanteks kit doğrumudur hocam bi bakıverebilirmisin

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
Ömer Murat KARACA
Bana bu lansmanda en kaliteli önerebileceğin bir ürün var mı hocam, fps kaybı olmasın istiyorum özellikle. Isıyla çok bir derdim yok
3.0 olması sorun değilse Phanteks'i al hocam. 4.0'ları bilmiyorum maalesef son 3-4 senedir laptop kullandığım için 4.0 kablo araştırma ihtiyacım olmadı valla😅
Mesaj otomatik birleştirildi:

Thermaltake h570 TG kasam var uymuyor galiba phanteks kit doğrumudur hocam bi bakıverebilirmisin
Hocam pci express slot kapaklarını çıkardığında arada demir kalmıyorsa sorunsuz uyar. Ama görseldeki gibi arada demir kalıyorsa demirleri kesmek lazım
Screenshot_20240806_093832_Gallery.jpg

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
534
İsim
Volkan
O kadar alacağım şey var ki al al bitmiyor kasaya 7 adet fan alacağım sonra ekran kartı değiştirmem lazım buda hoş geldi sonra koltuk eksik araba da almayı düşünüyorum valla para birikmiyor 😅

hqN7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hakan Kondi
IMG_5199.jpeg

Ben geçen baya araştırdım, bu işin şuan en vakkosu cooler master kit, benim sistemim yeni olduğun v3 kit yani 4.0 olanı tercih ettim, hem riser kablosu kaliteli hemde her kasaya uyar diye düşünüyorum ama dikkat edin benim kartım milimetrik sığdı

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Hayriye
ozaman gerek yok cok fazla degerler..
Mümkün değil bence o kadar kayıp olması
Alıntıyı görüntüle

Ben geçen baya araştırdım, bu işin şuan en vakkosu cooler master kit, benim sistemim yeni olduğun v3 kit yani 4.0 olanı tercih ettim, hem riser kablosu kaliteli hemde her kasaya uyar diye düşünüyorum ama dikkat edin benim kartım milimetrik sığdı
yanlış anlaman guzum her şeyi güzelce ayarlamışsın da o işlemci soğutucunun bence hiç olur yani yok yani çok gürültü yapar bence

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,820
Üyeler
155,172
Son üye
destek1
Top Bottom