Neler Yeni

❌İndirim Bitti! PHILIPS 65PUS8507 65 inç 164 Ambilight 4K Ultra HD LED TV 22.399TL

ReyJovick

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
rt
sony TR pazarından çekildi kapalı kutu stok bulmak ayrı fiyat politikası ayrı ki benzer fiyatlı ürünler değiller, gelecekte garanti durumu ap ayrı bir durum. en basitinden parça tedarik edilemez aldığınız fiyat üzerinden para iadesi yapılır o da fatura bedeli üzerinden yapılır enflasyonu saymıyorum bile.
marka bazında değil model bazında konuşuyorum, 8 hafızalı model değil bu 16 ile geliyor sistem dosyaları düştükten sonra 5.3 gb boş yeriniz oluyor. 8gb olan modellere göre daha seri bir kanal geçişi vardır. özellikle samsungun benzer fiyatlı ürünlerine göre görüntü hafıza işlemci ram yönünden fark atar.
piksel konusunda garanti veren tek firma grundik ve bu fiyatların altına 75 inç alabilirsiniz.

GirayHan

80+ Gold
gelsin de ekran kartımda gene CW sorunu çıktı 3080 den beri yüzüm gülmedi 4070 ve 4070ti gaming x modelleri gigabyte deneyeceğim sonunda
palit al cw sorunu en az kart.

Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
ali
gelsin de ekran kartımda gene CW sorunu çıktı 3080 den beri yüzüm gülmedi 4070 ve 4070ti gaming x modelleri gigabyte deneyeceğim sonunda
ne var ki şu an sende

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
613
İsim
mehmet ali oğuz
palit al cw sorunu en az kart.
Valla deneyeceğim Rog gamingx tuf hepsini denedim 4070ti iade edip 4070 aldım düşük güç tüketiyor belki olmaz bunda da çıktı. Sıradaki hedefim palit yada gigabyte
Mesaj otomatik birleştirildi:

ne var ki şu an sende
4070ti almıştım iade ettim CW den aynı gaming x trio 4070 aldım geldi bugün taktım gene CW çok canımı sıklıyor

GirayHan

80+ Gold
Valla deneyeceğim Rog gamingx tuf hepsini denedim 4070ti iade edip 4070 aldım düşük güç tüketiyor belki olmaz bunda da çıktı. Sıradaki hedefim palit yada gigabyte
palit al teşekkür edersin :D cw sorunundan müzdarip biriyim yılda 1 kez ekran kartı değiştiririm cw sorunu en az olan kart üreticisi palittir. kondansatörleri kaliteli çünkü

Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
ali
palit al teşekkür edersin :D cw sorunundan müzdarip biriyim yılda 1 kez ekran kartı değiştiririm cw sorunu en az olan kart üreticisi palittir. kondansatörleri kaliteli çünkü
palit gamerock modelleri mi

GirayHan

80+ Gold
palit gamerock modelleri mi
hiç farketmez. gamerock mesela asus rog'tan daha iyi :) taşlayacaklar olacaktır ama araştırınca anlarsınız. palit ciddi anlamda iyi bir firma. 2-3 sene önce tr piyasına tekrar girdi öncesinde çıkmıştı. şimdi taş gibi kart üretiyorlar. gerçi 15 yıl önce de aynı kalitedeydi hiç bozmadılar. asustur msi'dir falan reklama güzel para basan firmalar namı var. arada paliti kaynatıyor insanlar. üstünde durulması gereken bir marka :D

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
613
İsim
mehmet ali oğuz
Valla bulayım gamerock çekcem direk. Ama gaming x trio Rogdan %40 daha az CW sesi :)

GirayHan

80+ Gold
Valla bulayım gamerock çekcem direk. Ama gaming x trio Rogdan %40 daha az CW sesi :)
bende bunu kastediyorum kondansatörler dandik msi ve asus'un. palit alın bana dua edin. o kadar diyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
ali
asuslarda coil whine yaygın. yazınca linç yiyoruz ama öyle!
bendeki bildiğin ağlıyor.
ilk fırsatta 4070ti geçeceğim, palit olabilir
uygun fiyat yakalayamadım gitti

Top Bottom