Neler Yeni

❌İndirim Bitti! PHILIPS 65PUS8507 65 inç 164 Ambilight 4K Ultra HD LED TV 22.399TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
ali

GirayHan

80+ Gold
sebebini de yazarsan kısaca öğrenmiş oluruz
ürün mü, servisi mi vb.
yazmaz çünkü sanıyorum mesaj kasıyor arkadaş alma ama kime göre neye göre sorunu nedir ne değildir yok. sadece almayın aldırmayın. oldu.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,184
İsim
SEYF
istediğin yerden bakıyorsun 21 model ve 50 inç sırf amazon stoğu var diye 65 tv nin karşısına koyuyorsun.
Hayır 55 de bulunur. Vatan ve amazonda genel anlamda stok zaten var.

_Baris_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
zzzzzz
65pus8807 modelini yaklaşık aynı fiyata 1 hafta önce aldım, 2 adet ölü pixel çıktı, servis raporunu tutturdum merkez servisden değişim için cevap bekliyorum, büyük ihtimalle kabul olmayacak ve THH yolu görünecek.
Kuruluma gelen teknisyen, şirket politikası olarak 4 yada 5 ölü pixel'den aşağısını(tam hatırlamıyorum) kusur kabul etmiyorlar %90 değişim olmaz dedi, bende şirket politikasının son kullanıcıyı bağlamadığını, önemli olanın Türk kanunları olduğunu söyledim, merkez servisten gelecek cevaba istinaden derhal işlemlere başlayacağım.
Güncelleme açısından, 20 günlük süreç sonucunda servis değişim talebinin/formunun onaylandığını tarafıma dün bildirdi, henüz iş yoğunluğundan servise gidemedim, duruma göre bilgilendirmeye devam edeceğim.
Televizyonunuzda 1 ölü pixel dahi olsa peşini bırakmayın...

Top Bottom