Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Philips kahve makinesi indirim

20yek02

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
yusuf kart
Philips EP5447/90 Tam Otomatik Espresso Makinesi, LatteGo Süt Sistemi, AquaClean Filtre, Paslanmaz Çelik, 1500W, Krom https://www.amazon.com.tr/dp/B08CBJ8W9W?ref_=cm_sw_r_apann_dp_ATJDZA0KCDNYK9710374
Piyasa fiyatı 12000 den başlıyor ama link de 10000 TL
Screenshot_2022-11-21-11-02-48-823_com.android.chrome.jpg
Screenshot_2022-11-21-11-07-07-693_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Son 8 adet kaldııı

Bunu araştırmıştım ve çok beğenmiştim 12 çeşit kahve yapabiliyor ama şuan param olmadığı için alamıyorum yine de sizinle paylaşmak istedim

20yek02

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
yusuf kart
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
10 k etmez o zaman
Evet haklı olabilirsin yani makine bir çok özelliği bakımından biraz lüx kalıyor. Genellikle kahve aşıklarına hitap ediyor. Bir kaç gün önce sepete eklemiştim 12000 e şimdi de normal piyasa fiyatının altında görünce paylaşayım dedim

Zaten indirimi de bitti. Yine de yorumun için teşekkürler bu forumdaki ilk paylaşımımdı. Bir deneyeyim dedim

QRuder

80+ Silver
iyi yaptın herkes fakir değil dostum alan olmuştur belki

20yek02

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
yusuf kart
Stoklar yenilendi

KnightDavion

80+ Bronze
Philips EP5447/90 Tam Otomatik Espresso Makinesi, LatteGo Süt Sistemi, AquaClean Filtre, Paslanmaz Çelik, 1500W, Krom https://www.amazon.com.tr/dp/B08CBJ8W9W?ref_=cm_sw_r_apann_dp_ATJDZA0KCDNYK9710374
Piyasa fiyatı 12000 den başlıyor ama link de 10000 TLAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Son 8 adet kaldııı

Bunu araştırmıştım ve çok beğenmiştim 12 çeşit kahve yapabiliyor ama şuan param olmadığı için alamıyorum yine de sizinle paylaşmak istedim
Stoklar yenilendi

Üründen memnun musunuz?

20yek02

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
yusuf kart
Üründen memnun musunuz?
Ben almadım ama yakın bir akrabam aldı. Onlar kahve içmeyi çok sevdikleri için de memnunlar. Ben de bir kaç çeşidini içtim ve gayet güzeldi. Kahveyi kendi zevkine göre ayarlayabiliyorsun kahve miktarı, süt miktarı, köpük miktarı gibi. Bu arada aldıkları ürün bu değil de bunu alt modeliydi. 8 çeşit kahve yapabilen model. Eğer kahve içmeyi seviyorsan ve bütçen hangi modele yetiyorsa almanı tavsiye ediyorum. Bu arada şu an alınalı bir kaç hafta olduğu için bir sorunla karşılaşmadık belki de uzun vadede bir sorun olabilir onu bilemeyeceğim. Bu konuda YouTube videolarına bakabilirsen daha detaylı bilgiler edinebilirsin.

Nefer26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Mert
En son gittiğim bir Arabica kafede küçücük bardağa 90 TL verince çok ağrıma gitti bende kendi kahvemi yapmaya karar verdim. Biraz kahve bağımlısıyım. Philips EP5443/70 mevcut bende de, bu gördüğünüz model ile bende ki model arasında sadece yıl farkı var. Ürünü 4 aydır kullanıyorum. 12 çeşit kahvesi var ama yarısını bile kullanmıyorum. Türkçe dil desteği yok. Tam otomatik bir kahve makinasıdır, beğeneceğiniz çekirdek kahveyi makineye koyun (bu kahveyi deneyerek bulmanız gerek), öğütsün istediğiniz çeşit kahveyi hazırlayıp versin. Köpüklü sıcak süt olayına ayrıca bayıldım. Bu kadar para vermeye gerek yok aynı kahveyi 3-4 bin TL'lik makinada da içerim diyenler var ve haklılar. Ben uğraşmayı sevmiyorum , her şeyi kendi kendine hazırlayıp veriyor ve dolar daha patlamadan alayım dedim.

Top Bottom