Neler Yeni

PlayStation 5 mi bilgisayarmı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Buğra Yılmaz
Arkadaşlar oynadığım oyundan zevk almak istiyorum. Yıllardır bilgisayar oynuyorum FPS oyunları vesayre sıktı bilgisayarım rdr 2 vb oyunları kaldırmıyor. Sizce bilgisayarmı yükselteyim PS 5 mi alayım?

forxeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
murat
güzel bir PC yanına da oyun kolu öneririm ps oyunları aşırı pahalı hem de PC daha farklı amaçlarla da kullanılabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
taner
Arkadaşlar oynadığım oyundan zevk almak istiyorum. Yıllardır bilgisayar oynuyorum FPS oyunları vesayre sıktı bilgisayarım rdr 2 vb oyunları kaldırmıyor. Sizce bilgisayarmı yükselteyim PS 5 mi alayım?
PS KULANISI KISITLI AMA PC DE DAHA COK ŞEY YAPABİLİRSİN

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Ertuğrul Bolat
GTA6 alacak gücüm var diyorsan PS5

Eğer 2.el ise 13000-15000tl civarına oyun için ps daha iyi. Eğer sıfır ise 30000Tl'ye bilgisayar toplamanız daha mantıklı olacaktır.

E0q1NoX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
berkay türküm
hali hazırda ortalama bir bilgisayarın varsa bilgisayarda oyun dışı tüm işlerini halledebilirsin zaten tek sıkıntı ps oyunları çok pahalı

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Buğra Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer 2.el ise 13000-15000tl civarına oyun için ps daha iyi. Eğer sıfır ise 30000Tl'ye bilgisayar toplamanız daha mantıklı olacaktır.

Bu PC alınır mı yoksa daha iyisini bulabilirmiyim hocam?

hali hazırda ortalama bir bilgisayarın varsa bilgisayarda oyun dışı tüm işlerini halledebilirsin zaten tek sıkıntı ps oyunları çok pahalı
PS Plus Gamepass'e göre çok kötü değil, üstelik steam dolara geçtiği için indirimde ps oyunları daha ucuz olabiliyor. Eğer crack oynanmayacaksa PS artık uygun fiyatlı kategorisinde oyun fiyatları olarak.

Bu PC alınır mı yoksa daha iyisini bulabilirmiyim hocam?
2K için güzel sistem, 4070 super bulabilirseniz o da güzel kart, 2k monitör içinde yaklaşık 10000Tl bütçe ayırmanız gerektiğini unutmayın. Ferrari alıp kış lastiğiyle gezesiniz eski bir monitörle.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Buğra Yılmaz
PS Plus Gamepass'e göre çok kötü değil, üstelik steam dolara geçtiği için indirimde ps oyunları daha ucuz olabiliyor. Eğer crack oynanmayacaksa PS artık uygun fiyatlı kategorisinde oyun fiyatları olarak.

2K için güzel sistem, 4070 super bulabilirseniz o da güzel kart, 2k monitör içinde yaklaşık 10000Tl bütçe ayırmanız gerektiğini unutmayın. Ferrari alıp kış lastiğiyle gezesiniz eski bir monitörle.
Crack oynayacağım hocam Steam dan alınırsa paramı yeter😂.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Buğra Yılmaz

4070 super sistem bu fiyata bulunurmu?

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
abdulkadir bayram
Çoğu exclusive oyun pc ye cikti zaten güzel bir pc alırsın mis gibi oynarsın

Top Bottom