Neler Yeni

Playstation 5 Slim nereden alınmalı?

Renas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Renas Doğan
Playstation 5 slim almayı düşünüyorum fakat piyasada sony eurasia garantili ürün bulamadım forumda farklı bi başlıkta esanflardan ürün almanın en karlı yöntem olduğu söyleniyor. Bende kahraman konsol diye bi mağaza buldum istanbul kadıköyde sizce burası güvenilir midir daha önce alışveriş yapan oldu mu buradan?

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Halit KÖK
Playstation 5 slim almayı düşünüyorum fakat piyasada sony eurasia garantili ürün bulamadım forumda farklı bi başlıkta esanflardan ürün almanın en karlı yöntem olduğu söyleniyor. Bende kahraman konsol diye bi mağaza buldum istanbul kadıköyde sizce burası güvenilir midir daha önce alışveriş yapan oldu mu buradan?
Kahramankonsoldan almayı düşünüyodum bende kendi yerlerinde dahamı ucuz

Renas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Renas Doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kahramankonsoldan almayı düşünüyodum bende kendi yerlerinde dahamı ucuz
evet kendi yerlerinde hepsiburada n11 gibi sitelere nazaran daha ucuz çünkü o sitelerde komisyon alınıyor. Birde tahminimce mağazanın kendi yerinden alırsanız pazarlıkla bi 500 TL daha indirebilirsiniz.

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Halit KÖK
evet kendi yerlerinde hepsiburada n11 gibi sitelere nazaran daha ucuz çünkü o sitelerde komisyon alınıyor. Birde tahminimce mağazanın kendi yerinden alırsanız pazarlıkla bi 500 TL daha indirebilirsiniz.
Valla ben taksitle alcağım için mecbur n11den alıcam

Hasan enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Hasan enes
Alışveriş yaptınmı knk onerirmisin bende ordan almayı düşünüyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,848
Üyeler
141,348
Son üye
Krino6
Top Bottom