Neler Yeni

🔥İndirim PlayStation®5 Konsole – God of War™ Ragnarök Bundle (Voucher) 15.700,07TL

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,327
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Açılmıyor

torojan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
abdullah ferhat yılmaz
Kanka ufak bir bilgi paylaşırsın belki diye etiketledim.Aman bu saatte sinirlenme dsfsdf yat uyu boşver asdad
Bilmeyip emin konuşan tiplere laf anlatmıyorum Doğrudur başkanım deyip geçiyorum :d
Özetle 3 tane ekran kartı aldım ve forumda anbean paylaştım. Sipariş geçerken vergiyi ödüyorsunuz zaten. Toplu alırsanız gümrüğe takılır geçme ihtimali düşüktür. Son olarak sürekli alım yaparsanız yine gümrüğe takılır.
Yok 3 katı ödersiniz yok cezası var filan diyenlere aldırış etmeyin. En fazla 200-300tl dhl ücret alıyor oda çok düşük ihtimal.

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Y K
Bilmeyip emin konuşan tiplere laf anlatmıyorum Doğrudur başkanım deyip geçiyorum :d
Özetle 3 tane ekran kartı aldım ve forumda anbean paylaştım. Sipariş geçerken vergiyi ödüyorsunuz zaten. Toplu alırsanız gümrüğe takılır geçme ihtimali düşüktür. Son olarak sürekli alım yaparsanız yine gümrüğe takılır.
Yok 3 katı ödersiniz yok cezası var filan diyenlere aldırış etmeyin. En fazla 200-300tl dhl ücret alıyor oda çok düşük ihtimal.

vay eve kağıt gelirmişte vay bilmem neymişte, ss attım iptal sebebini net olarak yazmışlar satışa sunulmaması gereken hatalı ürün demişler, "adam" daha çıkmış vergi diyor. Vergi gelse bile onu ilgilendirmiyor ödeyecek yada tekrar gönderecek kişi benim. Burada birinin aldığı üründe elinde patlar demenin amacını anlamıyorum, bu toksiklerden arınmak gerek :) Vergisini ödediğin ürüne vergi gelmez, istisnai nedenler hariç.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,162
Üyeler
157,339
Son üye
EnverYigit
Top Bottom