Neler Yeni

🔥İndirim PlayStation®5 Konsole – God of War™ Ragnarök Bundle (Voucher) 15.700,07TL

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
946
İsim
Ali
Bugün bu ürünü gördüm ve müşteri hizmetlerine bağlanıp sordum ekstra bir vergi vs çıkar mı diye... Aldığım cevap gümrük için şu numarayı arayın kesinlikle çıkar yada çıkmaz diyemiyoruz dediler. 150€ sınırından bahsettiler ve sipariş geçmedim.

naber

80+
Kendi lafınla kendin çelişkiye düşüyorsun 150 eurodan sonra vergi çıkar diyorsun, şimdi de 150 euro üzeri ürün yasak diyorsun. Sıkıntı yok bende ps5 zaten var dert etmem böyle şeylere, başkalarının işine de senin gibi buenumu sokmam. Uza şimdi...
böyle yedirirler sana laflarını...

bireysel olarak yasak evet, ticari olarak çekim yapılmasını istersen çıkacak masraflarını ödersin. ödemezsen alamazsın ve forumlarda ağlarsın böyle;)

neyse bundan sonra bilmediğin konularda konuşmazsın ;)

_berdan_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
576
İsim
_berdan_
Daha da PS alanı...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi de ben konuştum müşteri temsilcisiyle herhangi bir sorun olmadığını söyledi. Extra ücret vs fiyata dahilmis

Son düzenleme:

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Y K

bireysel olarak yasak evet, ticari olarak çekim yapılmasını istersen çıkacak masraflarını ödersin. ödemezsen alamazsın ve forumlarda ağlarsın böyle;)

Sen kendi lafını kendin yiyorsun okuman yazman yok mu aslanım, ergenliğe yeni mi giriyorsun, kendi kendine şekiller falan. Gelmezse gelmesin bana hatalı ürün dediler, gümrük vergisi çıkmadı çıkarsa öderiz paramız var evelallah, milletin derdi seni niye böyle kaşındırıyor. İşine bak isimsiz kovboy.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,318
İsim
SEYF

@torojan

onno92

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Onur

Aferin gümrük, mevduatını çok iyi biliyorsun. Adres bilgilerini paylaşırsan altın lale gümrük özel ödülünü hemen yollayalım.

naber

80+
ne oldu yeni üye olan insan evladı senin bilmediklerini bilince öğretmenine mi şikayet ediyorsun paşam?

Sen kendi lafını kendin yiyorsun okuman yazman yok mu aslanım, ergenliğe yeni mi giriyorsun, kendi kendine şekiller falan. Gelmezse gelmesin bana hatalı ürün dediler, gümrük vergisi çıkmadı çıkarsa öderiz paramız var evelallah, milletin derdi seni niye böyle kaşındırıyor. İşine bak isimsiz kovboy.
aynen kesin öderdin 5-10k masrafı :D ben sana satayım 20k-25kya o kadar paran varsa aslan

1 saat önce masraf yok ben her şeyi biliyorum diyen eleman şimdi çıkarsa öderiz diyor hahahah

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Y K
Vatandaş toksik ya :)

torojan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
abdullah ferhat yılmaz
kank sen beni bi yere etiket atınca hep 25 sayfa olay oluyor ya korkuyorum artık :D

3090 kart aldım kank forumda herkes gördü konusu da var. element uydurmayalım pls

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,318
İsim
SEYF
kank sen beni bi yere etiket atınca hep 25 sayfa olay oluyor ya korkuyorum artık :D

3090 kart aldım kank forumda herkes gördü konusu da var. element uydurmayalım pls
Kanka ufak bir bilgi paylaşırsın belki diye etiketledim.Aman bu saatte sinirlenme dsfsdf yat uyu boşver asdad

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,164
Üyeler
157,339
Son üye
EnverYigit
Top Bottom