Neler Yeni

🔥İndirim POEDAGAR SAAT 259₺+Vergi🔥🔥Aliexpress

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Enes Kaan TOKER
Alıcam ama eskiden aliexpresste kargoyu kapıya atıp kaçıyolardı öyle olaylar var mı halen daha

Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Hasan Can Doğru
Böyle bir şey aliexpresten alma gafletinde buludum. Birtanede hatta wish den aldım. Ancak gelen ürün Tr de 150 liraya satsanız alıcı bulamayacak cinsten arkadaşlar bilginiz olsun. Kötülemek amacı ile söylemiyorum ama elinize alıp o teneke hissiyatını aldığınızda keşke casio çakması alsaydım 200 liraya dedirtiyor. Alacak ya da alan arkadaşlara hayırlı olsun ama kolunuz bukadar değersiz olmasın. Bilgilendirmiş olayım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıcam ama eskiden aliexpresste kargoyu kapıya atıp kaçıyolardı öyle olaylar var mı halen daha
Yok sorunsuz artık.

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
826
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR
Erkeğin takısıdır ya :)
Orjinallerin fiyatları başını alıp gitmese bir sürü saat var aslında ama bu da iş görür güzel fiyat alın bir tane dursun.

kumarga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Alkan Köroğlu
bileğim biraz kalın olur mu bana

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,346
İsim
Çağatay
Ürünün yorumlarındaki görsellere baktım ve saat çakma kalitesiz gözüküyor. Yani bedava verilse bile kola takılmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Mert Şahan İLHAN
1704989791964.png

buunu aldım

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
BURAK ÇAKAR
Arkadaşlar merhaba ocağın 11 inde sipariş verdim. Ürün ayın 18inde bulunduğum şehre geldi yazıyor. Kaç gündür sipariş dağıtıma çıktı yazmasına rağmen halen gelmedi. Ayrıca sanırım ptt kargo ile gelecek lakin bana ptt kargodan mesajda gelmedi. Mail attım başka ne yapabilirim?
Ekran Görüntüsü (17).png

sahinzer6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Şahin
Arkadaşlar merhaba ocağın 11 inde sipariş verdim. Ürün ayın 18inde bulunduğum şehre geldi yazıyor. Kaç gündür sipariş dağıtıma çıktı yazmasına rağmen halen gelmedi. Ayrıca sanırım ptt kargo ile gelecek lakin bana ptt kargodan mesajda gelmedi. Mail attım başka ne yapabilirim?Alıntıyı görüntüle
AliExpress takip buglu ürünuz uçakta inince gümrüğe gelicek

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,740
Üyeler
147,596
Son üye
UYGAR KİTLER
Top Bottom