Neler Yeni

Çözüldü✓ Polosmart Dualshock 4 çalışmama sorunu

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
380
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
Merhaba Arkadaşlar bundan yaklaşık 3-4 yıl önce bu DS4 ü aldım ve neredeyse hiç kulanmadım ciddiyim yani oynicak bi bilgisayarım yoktu yanda dolapta duruyordu bundan 3-4 ay önce ben yeni pc alalı 2 ay geçmişti bende fh4 oynamışım bu kol ile sonra 3 ay daha durdu şu aralar Rocket leagueyi DS4 ile oynamak istiyordum bluetoth ile bağlamaya çalıştım ama bişi oldu hangi bağlama tuşuna basarsam basayım 1saniyelik ışık yanıp geri kapanıyor dedim herhalde şarjı bitti taktım şarja aradan bi süre geçti tekrar denedim olmadı bu seferde kablo ile pcye bağlim dedim taktım sadece şarj oluyor pc oyun kolu olarak bile görmüyor napıcam neden olmuş olabilir sadece kenarda duruyordu kol bu arada arkasındaki rest tuşunu denedim işe yaramadı servisi aradım sadece o tuşu söyediler sonra teknik servise yolayın dediler 30 gün beklemek istemiyorum ne yapmalıyım?

ÇÖZÜLDÜ-arkadaşlar kusura bakmayın çok saçma gelicek ama meğersem dualshockda bişi yokmuş kablosu bozukmuş o.O2 tam şarj almıyormuş şimdi 20 dk şarj edince fullendi meğersem kablosunun ucundaki tel kırılmış neyse kusura bakmayın yardımcı olmaya çalışan arkadaşlar sağolun

Son düzenleme:

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
457
İsim
muhammed samet
Merhaba Arkadaşlar bundan yaklaşık 3-4 yıl önce bu DS4 ü aldım ve neredeyse hiç kulanmadım ciddiyim yani oynicak bi bilgisayarım yoktu yanda dolapta duruyordu bundan 3-4 ay önce ben yeni pc alalı 2 ay geçmişti bende fh4 oynamışım bu kol ile sonra 3 ay daha durdu şu aralar Rocket leagueyi DS4 ile oynamak istiyordum bluetoth ile bağlamaya çalıştım ama bişi oldu hangi bağlama tuşuna basarsam basayım 1saniyelik ışık yanıp geri kapanıyor dedim herhalde şarjı bitti taktım şarja aradan bi süre geçti tekrar denedim olmadı bu seferde kablo ile pcye bağlim dedim taktım sadece şarj oluyor pc oyun kolu olarak bile görmüyor napıcam neden olmuş olabilir sadece kenarda duruyordu kol bu arada arkasındaki rest tuşunu denedim işe yaramadı servisi aradım sadece o tuşu söyediler sonra teknik servise yolayın dediler 30 gün beklemek istemiyorum ne yapmalıyım?
tozdan dolayı olabilir ama direk garntiye yolla eğer içini açarsan serviz dışı olur

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
380
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tozdan dolayı olabilir ama direk garntiye yolla eğer içini açarsan serviz dışı olur
tozdan dolayı derken ürün şarj oluyor ama bilgisayr tanımlamıyor bir bilgisayarcıya götürsem nasıl olur?

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
380
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
457
İsim
muhammed samet
tozdan dolayı derken ürün şarj oluyor ama bilgisayr tanımlamıyor bir bilgisayarcıya götürsem nasıl olur?
sinyal gönderen yer toz tutmuş olabilir şarj yeri acık olduğu için şarj yeri tozlanmamıştır

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
380
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
sinyal gönderen yer toz tutmuş olabilir şarj yeri acık olduğu için şarj yeri tozlanmamıştır
peki öyleyse niye ışık yanıp geri gidiyor sadece yanıp sönüyor yani bağlanamamak değilde bağlanmıyor

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,463
İsim
oğuzhan ege
Aga be bende bimden 50 TL'ye almıştım. 3.5 sene oldu hala takır takır çalışıyor. 😁

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
380
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR