Neler Yeni

Prize bir şey takınca ekran gidip geliyor

ZeosK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Eray Başyiğit
Bilgisayarım 6'lı prize, 6'lı priz direk normal evdeki prize bağlı ben 6'lı prize bir şey taktığımda veya mesela vantilatörün ayarını değiştirdiğimde kısa süreliğine ekran gidip geliyor, kısa devreyle bir alakası var mıdır? ben varsa kasayada olur diye düşünüyorum fakat kasada 6'lı prize bağlı ve bir şey olmuyo monitörümde eski biraz bozulmuştu tamir ettirdik sizce bir zarar verir mi?

Takahashi Ryosuke

80+ Bronze
Bilgisayarım 6'lı prize, 6'lı priz direk normal evdeki prize bağlı ben 6'lı prize bir şey taktığımda veya mesela vantilatörün ayarını değiştirdiğimde kısa süreliğine ekran gidip geliyor, kısa devreyle bir alakası var mıdır? ben varsa kasayada olur diye düşünüyorum fakat kasada 6'lı prize bağlı ve bir şey olmuyo monitörümde eski biraz bozulmuştu tamir ettirdik sizce bir zarar verir mi?
aynı şeyi ben de yaşıyorum topraklanma diyorlar bilemiyorum hatta bende ışıkları açınca da gidiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Ali Osman Torun
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik, Yazılım, Donanım, RaspberryPi
Instagram
aliosman3425
Discord
AliOsman3425#6432
Aynı sorun TV'de oluyor. Bilgisayarımın prizini düğmesinden açınca TV ekranı gidip geliyor. Topraklamada sorun olduğunu gösteriyor diye biliyorum bende.

ZeosK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Eray Başyiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Ali Osman Torun
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik, Yazılım, Donanım, RaspberryPi
Instagram
aliosman3425
Discord
AliOsman3425#6432
Bu sorun eğer binada topraklama olmadığından kaynaklanıyorsa uzun vadede PSU'ya zarar verebilir.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
964,876
Üyeler
152,354
Son üye