Neler Yeni

Pro X 2 LIGHTSPEED LG Hub sorunu

Viderfan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yusuf Keskin
Bütçe
10000
Merhabalar 3 gün önce pro x 2 lightspeed satın aldım fakat sesi baya bi az geldi bana göre fps oyunları oynuyorum ve yeterli bulamadım sesi arattığımda ise çoğu kullanıcı dolby acces ve dts programlarını önermiş ikisini de indirdim kurdum sesi düzelttim fakat şarjını dahi göremiyorum sisteme girdiğim de yardım gerekiyor diyor

Ekler

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    50.5 KB · Hit: 7
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Gurkan
Merhabalar 3 gün önce pro x 2 lightspeed satın aldım fakat sesi baya bi az geldi bana göre fps oyunları oynuyorum ve yeterli bulamadım sesi arattığımda ise çoğu kullanıcı dolby acces ve dts programlarını önermiş ikisini de indirdim kurdum sesi düzelttim fakat şarjını dahi göremiyorum sisteme girdiğim de yardım gerekiyor diyor
logıtech destege yaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Emirhan
Evet aynı kulaklığı bende aldım sesi acayip az ama öyle idare ediyorum mikrofonu da her sesi algılıyor bu kadar para verip bi tık eziyet çekiyoruz

Viderfan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yusuf Keskin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet aynı kulaklığı bende aldım sesi acayip az ama öyle idare ediyorum mikrofonu da her sesi algılıyor bu kadar para verip bi tık eziyet çekiyoruz
Hocam şuan dolby acces kullanıyorum açıkçası çok iyi uygulama fakat neden şarjını göremiyorum sorun bu anlamadım gitti ayar yapmayı geçtim tek görmek istediğim şey şarj durumu

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Emircan Bellek
benim başıma geldi bu olay fakat bu kulaklık değildi yine de bilginiz olsun istedim. aldıgım yere tekrar götürmüştüm yapılan testler sonucu üründe sıkıntı oldugu anlaşıldı ve birebir değişim yaptılar. Bnece bi gösterin

Top Bottom