Neler Yeni

Yardım projem var yardım lazım

Leilike JR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Ahmet
arkadaşlar,

dürüst olmak gerekirse izlesenenin devamı youtube un alternatifi olacak bir site fikrini hayata geçirmek istiyorum,izleizledur

yalnız hem kaynak hem teknik bilgi konusunda aşırı yetersizim
bundan dolayı bana yönlendirecek yardım edecek birisi lazım
lütfen fikirlerinizi belirtin
elimde sıfır para var ama elimden geldiğince ödeme yaparım gerekirse steam itemları ile öderim
teşekkürler

1722002807052.png

1722002830485.png

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
icardi
sadece frontend yazarak yapabileceğini sanıyorsan işin baya yaş. işin daha da kötüsü sadece html ile onu çıkarman hayal

Leilike JR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sadece frontend yazarak yapabileceğini sanıyorsan işin baya yaş. işin daha da kötüsü sadece html ile onu çıkarman hayal
veritabanı için php kodlaması backend lazım biliyorum işte bu yüzden yardım lazım

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
arkadaşlar,

dürüst olmak gerekirse izlesenenin devamı youtube un alternatifi olacak bir site fikrini hayata geçirmek istiyorum,izleizledur

yalnız hem kaynak hem teknik bilgi konusunda aşırı yetersizim
bundan dolayı bana yönlendirecek yardım edecek birisi lazım
lütfen fikirlerinizi belirtin
elimde sıfır para var ama elimden geldiğince ödeme yaparım gerekirse steam itemları ile öderim
teşekkürler

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
siteni birlikte yapabiliriz eğer sende istersen tasarım kısmında bilgim iyidir bakend kısmında da bir şeyler ayarlarız

Leilike JR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Ahmet
soru sor cevabını iste. bana yardım edin ne demek oturup ben mi yazayım mesela?
sadece bir yerde takılıp nasıl yapacağım diye sorduğum küçük bir şey değil,ondan dolayı yardım istedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

siteni birlikte yapabiliriz eğer sende istersen tasarım kısmında bilgim iyidir bakend kısmında da bir şeyler ayarlarız
ui çerez en dandiğinden de olsa onu yaparım da backend lazım asıl bana artı frontend de yardım lazım

Leilike JR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Ahmet
temel şekilde yol gösterebilirim ama tam proje için zaman ayıramam.
usta asıl bu milletin nasıl yaptığı paylaştığı şeyi nasıl herkesin göreceği şekilde ayarlayacağım onu bilmiyorum

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
icardi
usta asıl bu milletin nasıl yaptığı paylaştığı şeyi nasıl herkesin göreceği şekilde ayarlayacağım onu bilmiyorum
cin olmadan adam çarpmaya kalkıyorsun. bi arayüz tasarla backende de gerek yok başta masaüstündeki bi videoyu oynatsın. sonra ilerlersin. projenin ortasında yapılacak işlere şimdiden boşa kafa yorma.

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
hocam bence ondan önce ve siteyi yapmaya başlamadan önce düşünmeniz gereken bir şey var mesela ne gibi bir yenilik sunucaksınız da insanlar sizin platformunuzu kullanmaya başlayacak ?

Top Bottom