Neler Yeni

Protein Bar Yemek İçin En Uygun Zaman

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,769
İsim
Oğuz
boş ürün
kilo vermek istiyorsan canın tatlı çekince yani yemekten sonra ye idmandan önce sonra fark etmez
kilo almak istiyorsan istediğin zamanda istediğin kadar ye
Parası olana hiç de boş bir ürün değil. Ben indirim oldukça alıyorum ve gayet de yararlı ve tok tutuyor. Ürüne ve markaya göre de değişiyor. Benim aldığımda 20 gram protein var. Fıstıklı olduğu için de tatlı ihtiyacını da bastırıyor.

123kral14

80+ Silver
Parası olana hiç de boş bir ürün değil. Ben indirim oldukça alıyorum ve gayet de yararlı ve tok tutuyor. Ürüne ve markaya göre de değişiyor. Benim aldığımda 20 gram protein var. Fıstıklı olduğu için de tatlı ihtiyacını da bastırıyor.
afiyet olsun kral

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,099
İsim
MehmedVII
1.5 yıldır spor geçmişim var bu güne kadar protein tozu ya da bar almadım almamda. bir kez hediye geldi onda bile kullanmadım. zamanı olmayan adam işi protein tozu ya da bar. et yemek varken tavuk yumurta balık yemek varken saçma. gidersin lor peyniri alır shake yapıp bile içsen daha iyi.
2,5 yıldır dönem dönem yapıyorum zaten bu sefer farklı şeyler deneyim dedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen yumurtadan devam et
Osuruk koktu :D

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,112
İsim
Enes kaya
Züber granola bar tavsiye ederim içlerinden. He genel olarak bunu yiyecegine kır iki yumurta ye ya da ac bi ton balığı ye.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,099
İsim
MehmedVII
Züber granola bar tavsiye ederim içlerinden. He genel olarak bunu yiyecegine kır iki yumurta ye ya da ac bi ton balığı ye.
Yumurta zaten yiyorum da her gün yemek biraz tiksindiriyor. Öğlen, dışarıda falan da yemesi sıkıntı. Balık da sevmiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,956
Üyeler
142,493
Son üye
furieux
Top Bottom