Neler Yeni

Fitnees için protein tozu ve vitamin öneri

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Arda doğan

Dostlar spor için alıcam yeni başlamadım 6 ay çalıştım ama iş yüzünden 1 sene ara verdim mecbur yeniden başkıyacağım yaşım 18 boyum 1.78 kilom 50-60 arası günde 4-5 öğün yemek yememe rağmen kilo alamıyorum spora protein tozu olmadan başlayıncada değerlerim düşük gözüküyor bunları alsam gündelik olarak spora gitmeden yarım saat önce değerleri düzenli tutmak için kullansam sorun olur mu? Çalışan birisiyim disiplinli bir şekilde sporu aksatmadan yapacağım genelde eve gelince bitkin oluyorum bu sebepten ötürüde işime yarayabilir kullandıktan 3-4 ay sonra bi kan aldırır değerlere baktırtırım aksi giden bi durum var mı diye

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,915
İsim
Emir
Yiyorum kilo alamıyorum diye bir şey yok.Alman gereken kalorinin +300 fazlasını alırsan kilo almaya başlarsın.Spora tekrar başlıyorsanda gereken tek supplement creatine onun dışı gereksiz olur.Vitaminlere lafım yok.

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Arda doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yiyorum kilo alamıyorum diye bir şey yok.Alman gereken kalorinin +300 fazlasını alırsan kilo almaya başlarsın.Spora tekrar başlıyorsanda gereken tek supplement creatine onun dışı gereksiz olur.Vitaminlere lafım yok.
Tamam orda attıklarım zaten bi.protein tozu ve vitaminler ki kazan kazan makarna yiyorum pilav et yiyorum corba içiyorum yatmadan önce bile ama.kilo.alamıyorum

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,915
İsim
Emir
Tamam orda attıklarım zaten bi.protein tozu ve vitaminler ki kazan kazan makarna yiyorum pilav et yiyorum corba içiyorum yatmadan önce bile ama.kilo.alamıyorum
Bunu sipariş edip gün içerisinde yemeklerini çiğ şekilde tartıp kalorini takip edersen kilo almaya başlarsın.Bilimde yeri yok kazan kazan makarna yiyorum da kilo alamıyorum diye.İstisnalar kaideyi bozmaz çok nadirde olsa bi hastalığın vardır genel bi check up yaptırısın sağlık için onun harici kalori takibi yapmadan düzenli kilo alamazsın

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Arda doğan
Bunu sipariş edip gün içerisinde yemeklerini çiğ şekilde tartıp kalorini takip edersen kilo almaya başlarsın.Bilimde yeri yok kazan kazan makarna yiyorum da kilo alamıyorum diye.İstisnalar kaideyi bozmaz çok nadirde olsa bi hastalığın vardır genel bi check up yaptırısın sağlık için onun harici kalori takibi yapmadan düzenli kilo alamazsın
Doktora gittim her kontrolü yaptırtdım sonuçlar temiz metobolizma normal ama kazan kazan yemek yiyorum yok işlemiyor ben tatlıyı çok severim bi tsbak pekmezi rahat yerim abur cubur yemem yersem ayda iki üç tane çikolata harici abur cubur yemem ama pasta falan yapılırsa nerdeyse komple ben yerim tatlıdan dolayı olabilir mi? Şeker çok fazla acıktırır yenilenlerin hızlı sindirilmesinde rol oynar diye biliyorum

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,915
İsim
Emir
Doktora gittim her kontrolü yaptırtdım sonuçlar temiz metobolizma normal ama kazan kazan yemek yiyorum yok işlemiyor ben tatlıyı çok severim bi tsbak pekmezi rahat yerim abur cubur yemem yersem ayda iki üç tane çikolata harici abur cubur yemem ama pasta falan yapılırsa nerdeyse komple ben yerim tatlıdan dolayı olabilir mi? Şeker çok fazla acıktırır yenilenlerin hızlı sindirilmesinde rol oynar diye biliyorum
Tek olması gerekeni üstte ki mesajda belirttiğimi düşünüyorum

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Arda doğan
Tek olması gerekeni üstte ki mesajda belirttiğimi düşünüyorum
Ama benim o kadar zaman yokki kilo kilo tartarak hesap yaparak yemeye ne bulursam götürüyom ben 5 öğün ve daha fazla yiyom

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
516
İsim
Aras Şimşek
bende kı sorun da kıloyu hızlı verıp hızlı alıyorum yıne basladıgım yerde buluyorum kedımı varmıdır bı cozumu kafayı yıcem

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Arda doğan
bende kı sorun da kıloyu hızlı verıp hızlı alıyorum yıne basladıgım yerde buluyorum kedımı varmıdır bı cozumu kafayı yıcem
Kalori tozu var kalori açığını hesapla ona göre düzenli iç hem tok tutar hem kilonda

Alraplox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Selçuk
İlgilendiği Kategoriler
spor eğitim goygoy konularına etiketleyebilirsiniz
protein tozu olmadan başlayıncada değerlerim düşük gözüküyor bunları alsam gündelik olarak spora gitmeden yarım saat önce değerleri düzenli tutmak için kullansam sorun olur mu?
direkt protein tozuyla başlama kan değerlerine baktır öyle başla ant öncesi ye tavuğunu etini öyle git temponu yakalarsan gerek duymazsın bunlara
Mesaj otomatik birleştirildi:

öte yandan sadece kreatin yeterli olucaktır

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Tunahan
mysupplementin gaineri var 5kg çikolatalı tavsiye ederim 1 ay kullan zaten rahat kalori fazlalığı oluyor 5kg civarı alırsın

günde 4k kalori alıyorum haftada 2-3kg aldım

tabi sporu adam gibi yapmak lazım

Alraplox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Selçuk
İlgilendiği Kategoriler
spor eğitim goygoy konularına etiketleyebilirsiniz
kan değerlerine baktır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,628
Üyeler
145,217
Son üye
NakoG
Top Bottom