Neler Yeni

Protein ocean deep sleep

aNje

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit Kara
Geceleri geç uyuyorum ve uyku düzenim hemen bozuluyor yatınca erkenden uykuya dalabilmek uyandığımda 7 8 saat uyumuş olmak istiyorum artık protein ocean deep sleep yararlı olur mu kullanan varsa deneyimlerini yazabilir mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Göktuğ Gök
Bende geceleri çok geç uyuyorum hatta bazen 2 3 gün uyumuyorum. Bu tarz çözümler çok işe yaramaz hatta biraz yarasa bile plasebo etkisinden dolayı işe yarar. Kullanmak için ısrarcıysan öncelik kan ver ve gerekli vitamin eksikliği varsa ilk önce ona uygun ilaçları kullan. Eğer sorun vitamin eksikliği ilgisi yoksa erken saatlerde kendini uyumaya zorlaman lazım veya kaçta yatıyorsan 20dk öncesinde uyumaya çalış. Bunu ger gün 20dk daha erken yapmaya başla bir süre sonra istediğin süre de uyumaya başlarsın. En iyi sonuç verecek çözüm kan testinden sonra vitamin eksikliği yoksa uyku düzenini kendin düzenleme olacaktır.

epicLexux

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
epicLexux
Geceleri geç uyuyorum ve uyku düzenim hemen bozuluyor yatınca erkenden uykuya dalabilmek uyandığımda 7 8 saat uyumuş olmak istiyorum artık protein ocean deep sleep yararlı olur mu kullanan varsa deneyimlerini yazabilir mi
tanıdık uyku için protein oceanın kapsülleri vardı onu kullandı etkisini göremedi

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
Boş para israfı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,458
Üyeler
150,289
Son üye
emntpe
Top Bottom