Neler Yeni

Protein Tozu Mu Kilo Aldırıcı Toz Mu?

CesarVialpando

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
722
İsim
CesarVialpando
Boyum 1.80, kilom da 70 ama ben en azından 3-4 kilo daha almak istiyorum. Spor salonundaki hocalara sorduğumda bana hangisini alırsam alayım çok farketmeyeceğini söylediler. Ben de buraya yazmaya karar verdim. Sizce protein tozu mu yoksa kilo aldırıcı toz mu bana daha iyi olur?
Not: Kilo aldırıcı tozdan kastım Progainer, Bigmass tarzı ürünler bakarsanız görürsünüz zaten.

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Boyum 1.80, kilom da 70 ama ben en azından 3-4 kilo daha almak istiyorum. Spor salonundaki hocalara sorduğumda bana hangisini alırsam alayım çok farketmeyeceğini söylediler. Ben de buraya yazmaya karar verdim. Sizce protein tozu mu yoksa kilo aldırıcı toz mu bana daha iyi olur?
Not: Kilo aldırıcı tozdan kastım Progainer, Bigmass tarzı ürünler bakarsanız görürsünüz zaten.
Amacın kilo almak senin gainer'a ihtiyacın var. Protein tozu kilo aldırmaz. Ben senin yerinde olsam protein tozu alırım ve bol bol da zengin karbonhidratlı yiyecekler yerim. Gainer'da güzel ürün ama çok çok hızlı bitiyor o paraya değmez bence.

CesarVialpando

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
722
İsim
CesarVialpando
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Amacın kilo almak senin gainer'a ihtiyacın var. Protein tozu kilo aldırmaz. Ben senin yerinde olsam protein tozu alırım ve bol bol da zengin karbonhidratlı yiyecekler yerim. Gainer'da güzel ürün ama çok çok hızlı bitiyor o paraya değmez bence.
Amacım 1 ay içinde 3-4 kilo almak. Gainer bu konuda yardım eder mi bana sence?

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Amacım 1 ay içinde 3-4 kilo almak. Gainer bu konuda yardım eder mi bana sence?
Bu senin beslenmene bağlı değişir. Sadece gainer içeyim kilo alayım diye bir şey yok. Beslenmen iyi olacak ve extra olarak bunu da içeceksin. Beslenmeni iyi yaparsan alabilirsin.

CesarVialpando

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
722
İsim
CesarVialpando
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu senin beslenmene bağlı değişir. Sadece gainer içeyim kilo alayım diye bir şey yok. Beslenmen iyi olacak ve extra olarak bunu da içeceksin. Beslenmeni iyi yaparsan alabilirsin.
Beslenmem iyidir. Saat başı mutlaka bir şey atıştırırım. Ama asla kilo alamam :) Bu yüzden takviyeye başlayacağım.

stizzy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,309
İsim
stizzy
Bol bol karbonhidrat tüketiyorsan ve protein az alıyorsan protein tozu derim. Ama her ikisini de yeteri kadar alıyorsan bir şey almana gerek yok.

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,266
İsim
Berk Atmaca
Gainer tavsiye etmem. Geneli şekerle yapılıyor yağ toplamana vesile olabilir. İhtimaldir bu kişiye gore farklılık gosterebilir (metabolizma vb). Tavsiyem protein tozu ve kreatin alman. Kreatin antrenman performansını yükseltir buda daha ağır kilolarla antrenman yapmanı ve kaslarını daha iyi uyarmanı sağlar. Sonucunda ise daha hızlı kas büyümesi gozlenmesi olasıdır. Protein tozu ise kas inşasında iş yapar. Antrenmandan sonra ufak bir shake gomersen daha iyi sonuç alacağını soylüyorlar. Ben hiç kullanmadığım için kesin bir bilgi veremem protein hakkında.

Top Bottom