Neler Yeni

Ps 4 pro mu PS slim mi

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Bende pro var 1080p bir monitörle oyuna girine "supersampling" modu etkinleştirildi diyor ama bir fark hissetmedim FPS konusunda. Ama pro al bence. Daha stabil olur FPS'in slime göre.
SuperSampling görüntü kaliteni arttıran bir olay. Oyunu yüksek çözünürlüklü işleyip 1080P ye sıkıştırıyor görüntü kaliteni arttırıyor. Performans modu çoğu oyunda yok bu arada ama 2-3 oyunda denk geldim. GOW serisi ve Jedi Fallen Orderda var mesela onlarda dehşet farkı oluyor 😀

Kalan oyunlarda da SuperSampling görüntü kalitesi arttırıyor.

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Tek kol olması biraz sıkıntı gibi ayrıca bir tane oyuna 500 TL istemesi biraz fazla. CUH 7216B proların son serisi yani en sorunsuzu denebilir. Nerede yaşıyorsunuz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

SuperSampling görüntü kaliteni arttıran bir olay. Oyunu yüksek çözünürlüklü işleyip 1080P ye sıkıştırıyor görüntü kaliteni arttırıyor. Performans modu çoğu oyunda yok bu arada ama 2-3 oyunda denk geldim. GOW serisi ve Jedi Fallen Orderda var mesela onlarda dehşet farkı oluyor 😀

Evet hocam Horizon Zero Down oyununda buna benzer bir şey vardı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Metehan

Yani hangisi

Lian_GR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Anıl
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım + Donanım + Apple Ürünleri + Playstation Serisi
PS 5 fat kasada CFİ-13xx serisi yok hocam Slim versiyonlarla gelen CFİ-20xx serisini mi kastettiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlan linki alabilir miyim?
Evet hocam anlarsınız diye düşündüm gerçi anlamışsınız da siz

Top Bottom