Neler Yeni

PS 5 slim alınırmi bu fiyata

xroex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf
Arkadaşlar PS 5 hakkında çok bilgim yok şöyle bir fiyata buldum slimle normalin pek farkı varmı onuda bilmiyorum alınırmi bu fiyata bu siteden

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
857
İsim
Kadir Efe Ulusoy
bu siteyi bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

muhtemelen güvenili değil alma bu değerli şeyleri 2.sınıf sitelerden

xroex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam İstanbulda dükkanları falanda var bir kac önce araştırmistim güvenilir diyorlar bilemedim fiyatı nasıl sizce

asko56

80+ Silver
Arkadaşlar PS 5 hakkında çok bilgim yok şöyle bir fiyata buldum slimle normalin pek farkı varmı onuda bilmiyorum alınırmi bu fiyata bu siteden
sahibinden de 5 yıl ve üzeri satıcılardan almaya çalışın sıfır olarak

xroex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf
sahibinden de 5 yıl ve üzeri satıcılardan almaya çalışın sıfır olarak
5 yıl ve üzeri derken garantidenmk bahsediyorsunjz hocam ortalama bütçem sitedeki kadar o fiyatlara bulabilirmiyim

asko56

80+ Silver
5 yıl ve üzeri derken garantidenmk bahsediyorsunjz hocam ortalama bütçem sitedeki kadar o fiyatlara bulabilirmiyim
hayır 5 yıl ve üzeri satış yapmış firmalardan bahsediyorum

Örnek

1721998170347.png

Yasin Çınar

80+ Bronze
Garantisi yokmuş. Bana da instagramda reklamı çıkıyor, güvenilir bir yere benziyor. Mağazaları da var. Ama ben olsam garantisi olmayan cihaz almazdım, birkaç bin tl ucuz olsa bile.

xroex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf
Eyvallah hocam bu fiyatlar daha uygun gibi güvenilirlik konusunu araştıririm da ilk attığım linkteki fiyat nasıl o bantlardamı geçiyor piyasa fiyatı

Garantisi yokmuş. Bana da instagramda reklamı çıkıyor, güvenilir bir yere benziyor. Mağazaları da var. Ama ben olsam garantisi olmayan cihaz almazdım, birkaç bin tl ucuz olsa bile.
Garantisi olmaması sorun ama bu cihazlar üstteki arkadaşın attığı linkler falan yurt dışından gelmiyormj o cihazlar nasıl oluyorki garantisi

Yasin Çınar

80+ Bronze
Eyvallah hocam bu fiyatlar daha uygun gibi güvenilirlik konusunu araştıririm da ilk attığım linkteki fiyat nasıl o bantlardamı geçiyor piyasa fiyatı

Garantisi olmaması sorun ama bu cihazlar üstteki arkadaşın attığı linkler falan yurt dışından gelmiyormj o cihazlar nasıl oluyorki garantisi
bende tam bilmiyorum da garanti konusunda eurasia garantili almanızı tavsiye ederim bir şey olursa direk konsolu değiştiriyorlarmış ama daha pahalı oluyor diye biliyorum.

asko56

80+ Silver
bende tam bilmiyorum da garanti konusunda eurasia garantili almanızı tavsiye ederim bir şey olursa direk konsolu değiştiriyorlarmış ama daha pahalı oluyor diye biliyorum.
eurosia garanti diye bir şey yok sony türkiyeden gitti şuan bilkom bakıyor garanti bilkom veriyor oda local esnaftan hallice yani tr de garnatisi yok diye bak fazla para vermene gerke yok

Top Bottom