Neler Yeni

PS4 + 1 TB SSD + 144 Hz monitör mü yoksa Xbox Series S + 144 Hz monitör mü?

Pcoll

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Ahmet ergin
Ps4 kalitesinden şaşma bence sahsi fikrim

DENI2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,984
İsim
Deniz
Steam
https://steamcommunity.com/id/HiDeniz
Discord
DΞNI2 ム#9844
Bana bırakırsan Xbox ve 144hz ekran al sebebi PS4 PS3 gibi yavaş yavaş biticek yok olucak serverlar kapanıcak falan filan ama xbox uzun süre yaşatacağını düşünüyorum

Alex Mason

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Kağan
Ps4 için 144 hz gereksiz

VitoScaletta

80+ Gold
144 hz monitör çok boş 60 hz ips al pc toplasan daha iyi lakin xbox alma ps inin özel oyunları 1000 kat daha iyidir

Balkız

80+ Gold
En İyi Cevap
5
PS4 30FPS verebiliyor 144hz gereksiz.
Bence Series S al. Gamepass ve geriye uyumluluk var. Ve en önemlisi PS4'e destek kesilecek birkaç yıl sonra. Series S'in 7-8 yıl ömrü var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Miraç Arda Şener
Bu arada alacaksanız PS4 Pro alın. Çok daha iyi bir cihaz normal PS4'e göre.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Burada önemli olan şey ne oynamak istediğin. Bi düşün, dediğim gibi sen bu exc oyunları deneyimlemek istiyorsan PS4 al öbür türlüyse Xbox. Yani tatmin edici cevabı kendi kendine vermen lazım :)
ps4 pro almak aşırı çok isterdim ama artık mağazalarda yok annemde biraz pimpirikli biridir internetten almayı sevmez ps4 pro değilde ps4 normal versiyonu 3 oyunlu 3 ay ps pluslu 1 kol 500gb var mediamarktta ve vatanda onu alırım alırsam yanına 1tb ssd ve 1 kol 1 tanede 4k 60hz monitör 10 numara olur ama ne oynayacağımı bilmiyorum işin garip yanı daha çok akıcı oyun oynamayı seviyorum böyle hani hızlı fps olur sonra hikayeli oyunlarıda seviyorum kararsız kaldım ben ya😅😅 xbox alıp yeni nesil daha akıcı konsol ile oynamak var game pass ilede baya oyun oynarım 2k 120fps 4k 60fps deneyimide ayrı olur birişu konuya netlik getirsin :///

PS4 30FPS verebiliyor 144hz gereksiz.
Bence Series S al. Gamepass ve geriye uyumluluk var. Ve en önemlisi PS4'e destek kesilecek birkaç yıl sonra. Series S'in 7-8 yıl ömrü var.
buda mantıklı ama ps4 çoğu oyunu 60fps oynatıyor 4k 60hz lik monitör alıcam 144hz lik monitör yerine ps4 almak içimden daha çok geçiyor ama x box series s de alabilirim kararsız kaldım ://

Bana bırakırsan Xbox ve 144hz ekran al sebebi PS4 PS3 gibi yavaş yavaş biticek yok olucak serverlar kapanıcak falan filan ama xbox uzun süre yaşatacağını düşünüyorum
buda var

144 hz monitör çok boş 60 hz ips al PC toplasan daha iyi lakin xbox alma ps inin özel oyunları 1000 kat daha iyidir
konuyu düzeltiyorum 4k 60 hz monitör de alabilirim

bende xbox series s al bide 144hz monitör efso
buda müthiş bir detay

Ps4 için 144 hz gereksiz
4k 60 hz monitör de bakabilirim veya televizyonda olabilir onu hiç düşünemedim televizyon monitörlerde var

Balkız

80+ Gold
En İyi Cevap
5
buda mantıklı ama ps4 çoğu oyunu 60fps oynatıyor 4k 60hz lik monitör alıcam 144hz lik monitör yerine ps4 almak içimden daha çok geçiyor ama x box series s de alabilirim kararsız kaldım ://
PS4 60FPS mi oynatıyor? Bir de 4K?
Bende PS4 var AAA oyunların hepsi 30FPS. (1080p)
Artık PS4 almanın hiçbir anlamı yok bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Miraç Arda Şener
://

DENI2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,984
İsim
Deniz
Steam
https://steamcommunity.com/id/HiDeniz
Discord
DΞNI2 ム#9844
ps4 pro almak aşırı çok isterdim ama artık mağazalarda yok annemde biraz pimpirikli biridir internetten almayı sevmez ps4 pro değilde ps4 normal versiyonu 3 oyunlu 3 ay ps pluslu 1 kol 500gb var mediamarktta ve vatanda onu alırım alırsam yanına 1tb ssd ve 1 kol 1 tanede 4k 60hz monitör 10 numara olur ama ne oynayacağımı bilmiyorum işin garip yanı daha çok akıcı oyun oynamayı seviyorum böyle hani hızlı fps olur sonra hikayeli oyunlarıda seviyorum kararsız kaldım ben ya😅😅 xbox alıp yeni nesil daha akıcı konsol ile oynamak var game pass ilede baya oyun oynarım 2k 120fps 4k 60fps deneyimide ayrı olur birişu konuya netlik getirsin :///

buda var

konuyu düzeltiyorum 4k 60 hz monitör de alabilirim

buda müthiş bir detay
ps3 üm olup oyundaki serverların kapanmasından dolayı sattım hala kullanılabilir olsaydı satmazdım gerçi kasardı muhtemelen :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Miraç Arda Şener
PS4 60FPS mi oynatıyor? Bir de 4K?
Bende PS4 var AAA oyunların hepsi 30FPS. (1080p)
Artık PS4 almanın hiçbir anlamı yok bence.
gerçekten mi? hmm bilemedim ozaman ya

ps3 üm olup oyundaki serverların kapanmasından dolayı sattım hala kullanılabilir olsaydı satmazdım gerçi kasardı muhtemelen :D
xbox series s + 144hz monitör alayım ozaman? en iyisi ://

Xbox series s 2k 120 fps oyun oynatabiliyor 2k 75hz montiror+ xbox series s güzel ikili olabilir
hmm düşünmedim değil aslında

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,951
Üyeler
142,492
Son üye
Sourora
Top Bottom