Neler Yeni

PS4 MÜ Xbox One S mi

smsísmαíl

80+ Silver
Arkadaşlar yaklaşık 6 sene Ps3 kullandım satıp yeni bir cihaza geçiş yapmak istiyorum şuanki piyasaya göre Ps4 ler uçtu arkadaşlar Xbox One S mi almalıyım Yoksa Ps4 mü oturduğum zaman rahat 4-5 saat oynuyorum
bence ps4 al ama alırsan da pro alma slim alabilirsin fat kasa alacaksan parlak yüzeyli olanı alma çünkü onlar ilk çıkan modeller ve genelde sıkıntılı çıkıyorlar neden ps4 çünkü oyunları daha fazla bildiğim kadarıyla -_-

TheEco

80+
Arkadaşlar yaklaşık 6 sene Ps3 kullandım satıp yeni bir cihaza geçiş yapmak istiyorum şuanki piyasaya göre Ps4 ler uçtu arkadaşlar Xbox One S mi almalıyım Yoksa Ps4 mü oturduğum zaman rahat 4-5 saat oynuyorum

Şu an ki fiyatlandırmalardan ve korona muhabbetinden dolayı şu dönemde almanızı tavsiye etmem ki getirilen ek vergilerle artık konsollar Türkiye'de lüks işi olacak gibi her ne kadar farklı platformlar olsa da PC daha mantıklı bence*

Yağız 111

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Yağız Güngör
Şu an ki fiyatlandırmalardan ve korona muhabbetinden dolayı şu dönemde almanızı tavsiye etmem ki getirilen ek vergilerle artık konsollar Türkiye'de lüks işi olacak gibi her ne kadar farklı platformlar olsa da PC daha mantıklı bence*
Bilgisayarı varmış konsol istiyormuş

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,957
Üyeler
140,736
Son üye
Exxx
Top Bottom