Neler Yeni

PS4 Slim Olanlar Oyunlardan Görüntü ve Konsol Görüntüsü Atsın

Lockheed

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Bende ondan bahsediyorum hiç biri AAA değil
Tabii tabii. Skyrim, Fallout New Vegas, Fallout 4 ve 3, DOOM Eternal, Gears 5, 5 adet Halo oyunu, 2 adet Forza Motorsport, 4 adet Forza Horizon, Ori And The Will Of The Wisps ve Blind Forest, Gears 1, Gears 2, Gears 3, Gears 4 ve Gears Judgement, Subnautica, Grounded, Outer Worlds.
Daha sayamadığım bir çok AAA oyun. Bunlar AAA değil diyorsun yani? :D

Uchiha Madara

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
ABDULLAH
SAKIN AMA SAKIN ALMA! 3999 TL'ye Xbox Series S al. PS4 Slim eskidi artık.

Eğer PS fanboyluğun varsa bilemem ama ben ps4 slim kullanıyorum 3.5 yıldır. Memnunum fakat bazı oyunlarda gerçekten yetmediğini hissediyorum. Teknik özellik bakımından Xbox Series S PS4 Slimin üzerinden tırla geçer.

Ayrıca Xbox Series S'in içinde SSD var. PS4 Slim'de HDD var.
Arkadaşlar sanırım konuyu iyi okumadınız ben karar verdim dedim ki pc alacağım eğer pc almazsam XBOX SERİES S alacağım DİKKAT : PC ALMAZSAM

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
SAKIN AMA SAKIN ALMA! 3999 TL'ye Xbox Series S al. PS4 Slim eskidi artık.

Eğer PS fanboyluğun varsa bilemem ama ben ps4 slim kullanıyorum 3.5 yıldır. Memnunum fakat bazı oyunlarda gerçekten yetmediğini hissediyorum. Teknik özellik bakımından Xbox Series S PS4 Slimin üzerinden tırla geçer.

Ayrıca Xbox Series S'in içinde SSD var. PS4 Slim'de HDD var.
güç olarak doğru diyorsun da, bir gow, tlou, uncharted, spiderman, days gone olmadıktan sonra çok bir şey ifade etmiyor benim için. bu gamepassde neler varmış diye 1 aylık gamepass aldım. oynadığım 2 tane oyun oldu birisini bitiremedim bile. sony oyun sektöründe öncü firmalardan birisi. her yaptığı oyun yılın oyunu ödülüne aday. güçlü olup oyun bulamayacağıma güçsüz olsun oynayacak oyun olsun. mesela nintendo switch de bu konuya örnek. satış adetlerine bakmanı tavsiye ederim. cihazda güç yok, oyunlarda ultra gerçekçi grafikler yok ama deli gibi satıyor.

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,321
İsim
Cemal Faruk Koçak

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Arkadaşlar dediğim gibi bende exculusive oyunlari seviyorum fakat az omru olan bir konsola para vermek istemiyorum
ben 2. el almanı tavsiye ederim. oynanmamış oyun yeni oyundur. ps exc oyunları da hemen hemen hepsi ödüllü oyunlardır. sırf ana exc oyunlara bakacak olursan, uncharted 1-2-3-4-the lost legacy, god of war, the last of us 1-2, spiderman ve miles morales. gran turismo. hepsi alanında en iyi oyunlardandır.

sıfır alıp çok fazla para vermek saçma olacaktır. ikinci el almanı tavsiye ederim. 500gb olmasını da dert etme. 1tb harici harddisk taktığın zaman 1.5tb oluyor. yıllardır öyle kullanıyorum. performans olarak herhangi bir farkı olmuyor.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx

Uchiha Madara

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
ABDULLAH
ben 2. el almanı tavsiye ederim. oynanmamış oyun yeni oyundur. ps exc oyunları da hemen hemen hepsi ödüllü oyunlardır. sırf ana exc oyunlara bakacak olursan, uncharted 1-2-3-4-the lost legacy, god of war, the last of us 1-2, spiderman ve miles morales. gran turismo. hepsi alanında en iyi oyunlardandır.

sıfır alıp çok fazla para vermek saçma olacaktır. ikinci el almanı tavsiye ederim. 500gb olmasını da dert etme. 1tb harici harddisk taktığın zaman 1.5tb oluyor. yıllardır öyle kullanıyorum. performans olarak herhangi bir farkı olmuyor.
İkinci alırdım normalde hocam ams korona yüzünden alamaz ailem

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,253
İsim
Fatih
güç olarak doğru diyorsun da, bir gow, tlou, uncharted, spiderman, days gone olmadıktan sonra çok bir şey ifade etmiyor benim için. bu gamepassde neler varmış diye 1 aylık gamepass aldım. oynadığım 2 tane oyun oldu birisini bitiremedim bile. sony oyun sektöründe öncü firmalardan birisi. her yaptığı oyun yılın oyunu ödülüne aday. güçlü olup oyun bulamayacağıma güçsüz olsun oynayacak oyun olsun. mesela nintendo switch de bu konuya örnek. satış adetlerine bakmanı tavsiye ederim. cihazda güç yok, oyunlarda ultra gerçekçi grafikler yok ama deli gibi satıyor.
haklısın ama 7 sene önceki mimariye sahip bir konsol almak Xbox Series S varken mantıksız bence.

PS4 Slim 2016 da çıktı fakat 2013 te çıkan ile aynı özelliklere sahip.

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
haklısın ama 7 sene önceki mimariye sahip bir konsol almak Xbox Series S varken mantıksız bence.

PS4 Slim 2016 da çıktı fakat 2013 te çıkan ile aynı özelliklere sahip.
oynayacağın oyunlara ve fiyata bakacaksın. sonraki mesajlarımda belirttim. 3800 liraya series s varken sıfır ps4 2500den fazla etmez. 2. elde de 1800 civarına bulunur. 1800 liraya oynattığı oyunlara bak önce. sonra alınmaz de. bu fiyatlara sıfır alınmasını ben de savunmuyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,664
Üyeler
155,292
Son üye
kaya1111
Top Bottom