Neler Yeni

Ps4 slim vs Xbox series s carbon

idorojen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Atakan Rodi
Ea play dolar ile oldu yalnız.
7A6FEC64-A576-4409-8505-97E33BC45F9D.png

HarbiyeliTRe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Emirhan Trm
Hocam çok kararsızım ps 4 güzel ama xbox ekonomik duruyor.

Hocam series s düşük grafikte de olsa yeni nesil oyun oynarım kafası cihaz. Ha ama bence grafikte ps4ü geçer ama asla ps5 xsx olamaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim sana önerim series s 512gb al yanına da sata ssd kutusu (ugreenler sağlam) ve 1-2tb sata ssd al. Oyunları diskten aktarma olayı var acayip iyi oluyor. Öyle kullan

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,381
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
PS4 Slim al pişman olmazsın paranı çöpe atma cahil bilgisiz bu konulardan anlamayan insanların lafına da fazla aldırma Xbox Series S patatesini alırsan senaryo benim dediğimden başka olmayacak hali hazırda Xbox Series X|S konsollarını elinden çıkarmaya çalışan çok fazla kullanıcı var yazık edersin parana ben uyarımı yaptım gerisi sana kalmış.

Zaten şu konuyu baştan sona düzgün bir şekilde okuduysanız artık Xbox Series X|S konsollarını almayı düşünmenin bile saçmalık olduğunu anlamışsınızdır.

Son düzenleme:

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,696
İsim
Emre
Discord
necromancerr

HarbiyeliTRe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Emirhan Trm
PS4 Slim al pişman olmazsın paranı çöpe atma cahil bilgisiz bu konulardan anlamayan insanların lafına da fazla aldırma Xbox Series S patatesini alırsan senaryo benim dediğimden başka olmayacak hali hazırda Xbox Series X|S konsollarını elinden çıkarmaya çalışan çok fazla kullanıcı var yazık edersin parana ben uyarımı yaptım gerisi sana kalmış.

Zaten şu konuyu baştan sona düzgün bir şekilde okuduysanız artık Xbox Series X|S konsollarını almayı düşünmenin bile saçmalık olduğunu anlamışsınızdır.
Tamamdır xbox asla almam bu konuşmadan sonra birde 500gb mi alayım 1tb neden soruyorum 1tb satan Sony garantili yok.

Eskiden evet ekonomikti ancak piyasası çok durgun xboxların satamazsın geri
PlayStation karar verdim.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,381
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Tamamdır xbox asla almam bu konuşmadan sonra birde 500gb mi alayım 1tb neden soruyorum 1tb satan Sony garantili yok.

Hangi cihaz daha temiz ise onu alın.

asko56

80+ Bronze
Yunus aşırı abartıyor bazen haklı oldugu noklar var elbet series cihazları iyi degil ama ps4 serisi kesinlikle alınmaz

1. ps4 aldın 2.el almak zorundasın direk hiçbirşey yapmadan direk fan temizligi macun attırman lazım jet motoru açıyor ps4 ler direk 600 TL eksi ile başlarsın

2.jositikleri revize etmen lazım cihaz 2.el oldugu için dualshok 4 pili deforme olur yeni pil taktırman lazım eger çok kullanılmıs ürün ise pil 1 saat dayanmıyor

3.ps4 e artık yeni oyunlar gelmeyecek bunu kabul etmeniz lazım ama series s e ne olursa olsun yeni nesil oyunlar gelicek bu önemli

4. ps4 hard disk gibi çag dışı teknoloji ile çalsııyor oyun yüklemeleri işkence oluyor ssd taktırman şart

5. ps4 eger hiç bu nesile girmediyseniz özel oyunlar için tek başka alternatifiniz yok ama xbox series s alınmaz diye bir kaide yok 2.el 7000 TL ye gayet de alınabilir

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

PS4 alacaksan ikinci el al. Sıfırları gereksiz pahalı şuan. Satarken de iyi fiyata satarsın ikinci eli iPhone gibi bu Playstationların 😀

Ucuza bulursan PS4 değil PS4 Pro al hatta grafikler ve çözünürlük baya iyi oluyor.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,381
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Yunus aşırı abartıyor bazen haklı oldugu noklar var elbet series cihazları iyi degil ama ps4 serisi kesinlikle alınmaz

1. ps4 aldın 2.el almak zorundasın direk hiçbirşey yapmadan direk fan temizligi macun attırman lazım jet motoru açıyor ps4 ler direk 600 TL eksi ile başlarsın

2.jositikleri revize etmen lazım cihaz 2.el oldugu için dualshok 4 pili deforme olur yeni pil taktırman lazım eger çok kullanılmıs ürün ise pil 1 saat dayanmıyor

3.ps4 e artık yeni oyunlar gelmeyecek bunu kabul etmeniz lazım ama series s e ne olursa olsun yeni nesil oyunlar gelicek bu önemli

4. ps4 hard disk gibi çag dışı teknoloji ile çalsııyor oyun yüklemeleri işkence oluyor ssd taktırman şart

5. ps4 eger hiç bu nesile girmediyseniz özel oyunlar için tek başka alternatifiniz yok ama xbox series s alınmaz diye bir kaide yok 2.el 7000 TL ye gayet de alınabilir
Piyasada temiz PS4 Slim çok var 2. el temiz bir ürün alırsa bu yazdığınız sorunlar ile karşılaşmaz Xbox Series S'e ileride oyun geleceğini ben düşünmüyorum çünkü hali hazırdaki oyunların performansı bile rezalet ve sende biliyorsun knk oyun geliştiricileri bile şu an o patatese zorla oyun yapıyor en azından PS4 alır ise mükemmel kalitede Sony özel oyunlarını oynar PS5'e geçtiğinde de kaldığı yerden devam eder ben kesinlikle Xbox Series X|S konsollarını önermiyorum.

Ayrıca PS4 Slim alırsa 2. el piyasa da geri cihazı satarken çok aktif bir şekilde sıfır zarar ile satar Xbox Series S'in ise 2.el piyasası ölü hem geç satılıyor hem de Xbox Series S'in 2. el piyasası PS4 Fat Mat kasa ile aynı.

@asko56 knk bunu sana yazamıyorum bilgilendirme olarak geçeceğim.
Zamanın da benim elimde Xbox Series S vardı bazı kullanıcılar gibi ben bir cihazı deneyimlemeden yorum yapmıyorum bu arada Xbox Series S patatesini ben satın almadım hediye geldi bir tanıdığımdan konsol o kadar kötüydü ki elimde PS4 Pro gibi mükemmel bir cihaz varken yüzüne bile bakmadım Xbox Series S patatesinin satarken tabi ki zararına elden çıkarmak zorundaydım çünkü bu patatesi almak isteyen doğru dürüst kullanıcı bile yoktu PS4 Pro cihazımı ise PS5'e geçeceğim zaman karla satmıştım.
Screenshot.png

Son düzenleme:

HarbiyeliTRe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Emirhan Trm
PS4 alacaksan ikinci el al. Sıfırları gereksiz pahalı şuan. Satarken de iyi fiyata satarsın ikinci eli iPhone gibi bu Playstationların 😀

Ucuza bulursan PS4 değil PS4 Pro al hatta grafikler ve çözünürlük baya iyi oluyor.
Hocam sıfır alacağım call of duty edition bulursam birde bende 2016-17 civarlarında ps4 1tb aldım lakin geçen sene cs go da skin alacağım diye sattım lakin yazın güç kaynağım kısa devre yapmasından dolayı bilgisayarım hurda olunca elimde hiç bir şey kalmadı normalde girmediğim bir aletti lakin son zamanlarda çok arıyorum.

Sıfır alıp geçerim ondan sonra bütçem olduğunda gidip ps5 slim alırım ayrıca bilkom garantili ps5 ler vatan bilgisayara geldi ama 32 bin biraz fazla bence.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hocam sıfır alacağım call of duty edition bulursam birde bende 2016-17 civarlarında ps4 1tb aldım lakin geçen sene cs go da skin alacağım diye sattım lakin yazın güç kaynağım kısa devre yapmasından dolayı bilgisayarım hurda olunca elimde hiç bir şey kalmadı normalde girmediğim bir aletti lakin son zamanlarda çok arıyorum.

Sıfır alıp geçerim ondan sonra bütçem olduğunda gidip ps5 slim alırım ayrıca bilkom garantili ps5 ler vatan bilgisayara geldi ama 32 bin biraz fazla bence.
Sıfır PS4 kazıktan başka bir şey değil. Sıfırı artık üretilmediği için satıcılar kafalarına göre uçuk fiyatlar yazıyor. Bütçen varsa veya yoksa bile biraz daha para biriktirerek 20K ya ithal PS5 Slim alabilirsin ki gayet mantıklı olur.

İlla sıfır alacağım ve PS5 de alamıyorum diyorsan o zaman beyaz ve ithal Series S al derim en azından 12K lık sıfır fiyatını hak eder.

asko56

80+ Bronze

dostum dedigm gibi ps4 eski bir alet eski oldugu için dagal olarak kullanım seneryolarına göre belirli sorunları oluyor kesinlkile sıfır ps4 gibi hurda ya para vermem zaten sıfır ps4 parasına 2.el çok rahat ps5 alıyorsun 2.el digital sürüm

örnek

son sürüm ps4 slim sıfır

ps5 digital sürüm

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,509
Üyeler
141,148
Son üye
maze09