Neler Yeni

PS5 abonelik vs Xbox Series X abonelik

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emin
Merhabalar,

Bir zamandır ps5 ve xbox series x inceliyorum ancak abonelik sistemleri konusunda hala kafam biraz karışık hali hazırda bunlara sahip birinden bu konuda yardım alabilsem çok iyi olur.
Hali hazırda xbox gamepass pc'ye sahibim ve bundan da memnunum. Bunun bir de xbox gamepass ultimate üyeliği var bununla hem xbox hem pc'de oyun oynayabiliyorsun ancak bu oyunlar xbox gamepass pc'de olan oyunlar ile aynı mı yoksa içerisinde ekstra ücretsiz oyun var mı.
Yine aynı şekilde ps5'in de kendi abonelik sistemi var ancak bunun nasıl çalıştığına dair pek fikrim yok. gamepass'te olduğu gibi çoğu oyunu ücretsiz olarak devamlı sağlıyor mu yoksa aylık olarak ücretsiz oyunlar değişiyor mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Kadir Çelik
ps aboneliği neredeyse fiyat olarak iki katı ve kütüphanesini daha kalitesiz buluyorum

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
mehmet
ps aboneliği neredeyse fiyat olarak iki katı ve kütüphanesini daha kalitesiz buluyorum
Playstation Plus Deluxe yıllık 2740 TL. Game pass ultimate yıllık 2520 TL. Çok fazla fark bulunmuyor. Ayrıca kütüphanesinin game pass'ten daha iyi olduğunu düşünüyorum. Sonuçta ps exc oyunları var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar,

Bir zamandır ps5 ve xbox series x inceliyorum ancak abonelik sistemleri konusunda hala kafam biraz karışık hali hazırda bunlara sahip birinden bu konuda yardım alabilsem çok iyi olur.
Hali hazırda xbox gamepass pc'ye sahibim ve bundan da memnunum. Bunun bir de xbox gamepass ultimate üyeliği var bununla hem xbox hem pc'de oyun oynayabiliyorsun ancak bu oyunlar xbox gamepass pc'de olan oyunlar ile aynı mı yoksa içerisinde ekstra ücretsiz oyun var mı.
Yine aynı şekilde ps5'in de kendi abonelik sistemi var ancak bunun nasıl çalıştığına dair pek fikrim yok. gamepass'te olduğu gibi çoğu oyunu ücretsiz olarak devamlı sağlıyor mu yoksa aylık olarak ücretsiz oyunlar değişiyor mu?
PS Plus gerçekten game pass'ten daha iyi hocam. @Yunus274 Hocam'da anlatabilir.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,374
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Playstation Plus Deluxe yıllık 2740 TL. Game pass ultimate yıllık 2520 TL. Çok fazla fark bulunmuyor. Ayrıca kütüphanesinin game pass'ten daha iyi olduğunu düşünüyorum. Sonuçta ps exc oyunları var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

PS Plus gerçekten game pass'ten daha iyi hocam. @Yunus274 Hocam'da anlatabilir.
PS Plus Deluxe kütüphanesi tartışmasız daha iyi PS Plus Deluxe kütüphanesinde şu an 700'e yakın oyun var ve nerdeyse Sony'nin tüm yaptığı özel oyunlar da dahil + her ay da üç tane verdiği kaliteli oyunlar da cabası.

Bu PS Plus Deluxe kütüphanesinin 5 ay önceki hali PS Plus ile ilgili hiç bir bilgisi olmayanlar bu videoyu izlesinler.

Son düzenleme:

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,853
İsim
İsim İSİMOĞLU
PC varsa PS, yoksa yine PS

Tartışmaya gerek yok zaten oyun çeşitliliği olarak da PS ya da PS+ daha iyi. PS5 Slim tavsiye ederim. Ya da 16K civarına 2. El (çoğu kişi sıfır YD ürün satıyor.)

Ya da ve ya da yurtdışında akraba varsa getirmesini isteyebilirsin, Tax Free leri alınca 449 dolardan, 370 dolara filan düşüyor. Aldığın yere göre değişir ama. Amerika'da böyle.

asko56

80+ Bronze
Merhabalar,

dostum gamepass ultimate de tabikide farklı oyunlar var her oyun pc pass da olmuyor sadece konsolda olan ve pass da olan oyunlar var eger zaten pc pass sahibi iseniz evinizde ufakta olsa bir xbox ınız var gibi bir şey oluyor ps almak daha mantıklı ve abonelik içinde psn deluxe aboneligi indirimde olması lazım orayı bir kovalayın derim 1900 TL gibi bir şey olması lazım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
907,315
Üyeler
140,806
Son üye
Algosamigo