Neler Yeni

Ps5&xbox Seri̇si̇ Arasinda Hangi̇si̇ Terci̇h Edi̇lebi̇li̇r?

bdersim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Bedirhan Dersim Tulga
Merhaba, Xbox S satın almayı düşünürken sonrasından Series X ve Ps5’e bakınmaya başladım.Şu an her iki firmanında aylık hali hazırda aylık oyun abonelik paketlerinden hangisi daha cazip durumda sizce.Hangisini tercih etmeliyim.Gamepass aktif olarak bilgisayarda kullanıyorum daha önce hiçbir konsol ürünüm olmadığı için çok bilgi sahibi değilim.Forza oynuyorum Ps de Grand Tourismo var misal,bu paketlere Grand Tourismo tarzı büyük oyunlar dahil mi? Teşekkür ederim

YURTSEVENGAMER

80+ Silver
Ps plus oyunları çok daha kaliteli bence. Paketteki oyunlara web sitesinden bakabilirsiniz. Ben de ps5 kullanıcısıyım ve ps5 öneririm. Exclusiveler de var zaten. Eğer pcniz varsa xbox'un bir anlamı yok bence.

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Konsolu önemli kılan kendine özel oyunlarıdır. Bu kulvarda Playstation çok başarılı.

100lesh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Efe Babayev
Ben xbox tarafi dayim

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
YILDIRIM
Bir ara hem pc hem xbox sahibiydim sana tavsiyem ps5 alman ikisi varken biri boş oluyor.

bdersim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Bedirhan Dersim Tulga
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konsolu önemli kılan kendine özel oyunlarıdır. Bu kulvarda Playstation çok başarılı.
Özel oyunlar cezbedici evet ama PS5’de hangi oyunu görsem 1000₺ Grand Turismo,Red Dead,COD bilemedim yani Xbox için de zaten bilgisayarım var biraz anlamsız oluyor arkadaşların da dediği gibi.Playstation almayı düşünüyorum ben de ama oyun konusu kafamı karıştırıyor PS PLUS dışında kalan oyunları nasıl çözeceğim.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,388
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Özel oyunlar cezbedici evet ama PS5’de hangi oyunu görsem 1000₺ Grand Turismo,Red Dead,COD bilemedim yani Xbox için de zaten bilgisayarım var biraz anlamsız oluyor arkadaşların da dediği gibi.Playstation almayı düşünüyorum ben de ama oyun konusu kafamı karıştırıyor PS PLUS dışında kalan oyunları nasıl çözeceğim.
Bence yanlış görmüşsünüz özel oyunlar 1000 TL değil 700 TL den çıkıyor şu an PS Store da fiyatlar böyle hatta artık oyunlar Steam den daha ucuz PS Store da ve yazdığınız oyunlar da mağazada şu an indirimdeler indirimsiz 2 oyununun COD hariç fiyatları bile 1000 TL değil.
Yani işin özeti öyle PS de oyunlar abartıldığı kadar pahalı değil ve çok güzel indirimler de oluyor sürekli.

Son düzenleme:

bdersim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Bedirhan Dersim Tulga
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence yanlış görmüşsünüz özel oyunlar 1000 TL değil 700 TL den çıkıyor şu an PS Store da fiyatlar böyle hatta artık oyunlar Steam den daha ucuz PS Store da ve yazdığınız oyunlar da mağazada şu an indirimdeler indirimsiz 2 oyununun COD hariç fiyatları bile 1000 TL değil.
Yani işin özeti öyle PS de oyunlar abartıldığı kadar pahalı değil ve çok güzel indirimler de oluyor sürekli.
1200 ile 1216 arasında fark var mı?

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
İndirim kovalayacaksın kardeşim. Örneğin şu an Scarlet Nexus 700 TL'den 175 TL'ye düşmüş, Rahchet & Clank: Ayrı Dünyalar 620 TL'den 310 TL'ye inmiş. Birkaç gün önce Last Of Us Part I 800 TL'den 600 TL'ye gerilemişti. Steam'daki gibi istek listesi yapıp bekleyeceksin.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,388
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
1200 ile 1216 arasında fark var mı?
Aynı seri aynı cihaz tek fark 12(16)A sondaki 16 yazması Avrupa bölge kodlarını işaret ediyor Avrupa cihazı demek ülkemizde satış yapan da 1216A-B bu sondaki A-B de diskli veya disksiz ayrımını yapıyor A olursa diskli versiyon B olursa disksiz versiyon yani dijital oluyor.

bdersim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Bedirhan Dersim Tulga
Aynı seri aynı cihaz tek fark 12(16)A sondaki 16 yazması Avrupa bölge kodlarını işaret ediyor Avrupa cihazı demek ülkemizde satış yapan da 1216A-B bu sondaki A-B de diskli veya disksiz ayrımını yapıyor A olursa diskli versiyon B olursa disksiz versiyon yani dijital oluyor.
Sipariş ettim bakalım teşekkürler her şey için

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,388
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
1218A Çin sürümü geldi cihazın kutusunu açmadım,@Yunus274 bi fark problem olur mu geri mi göndereyim mağazaya da yazdım şimdi
1218A modeli Asya sürümü oluyor sıkıntı çıkmaz sorunsuz bir şekilde cihazınızı kullanabilirsiniz aynı cihaz ama sizin kararınız değiştirmek istiyorsanız değiştirin 1216A ya.

Son düzenleme:
Top Bottom