Neler Yeni

PSU kutusundan güç kablosu çıkmadı.

alpegetoptas06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Alp Ege Toptaş
Arkadaşlar geçen gün PC toplamak için parçaları aldım kasa bugün geldi açtım kutusunu ilk açan bendim ama içerisinden güç kaynağı kablosu çıkmadı. Aldığım kasa Corsair spec delta rgb 550w psulu versiyon.
Çok umursamıyorum çıkmamasını ama bana bu kablodan lazım. Herhangi bir bilgisayar/monitör güç kablosu alsam (soketi uyan) çalışır mı sıkıntı olur mu?

of Beauty and Rage

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kasanın içinden çıkmalı kablo, temperli camın arkasından.

alpegetoptas06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Alp Ege Toptaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kasanın içinden çıkmalı kablo, temperli camın arkasından.
Ön taraftan hiçbir şey çıkmadı arka tarafı açtım orada da yoktu bir gram yer kalmamıştı zaten PSU kablolarından zor kapattım. Peki herhangi bir güç kablosu alsam sıkıntı olur mu

of Beauty and Rage

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ön taraftan hiçbir şey çıkmadı arka tarafı açtım orada da yoktu bir gram yer kalmamıştı zaten PSU kablolarından zor kapattım. Peki herhangi bir güç kablosu alsam sıkıntı olur mu

Her kablonun iletkenliği aynı değil, kasanın içine iyice baktınız mı emin misiniz hiçbir yerden çıkmadığından? Kasa ile bitişik gelen PSU'lar kasanın içinden çıkar temperli camı çıkardığınızda bulursunuz.

alpegetoptas06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Alp Ege Toptaş
Her kablonun iletkenliği aynı değil, kasanın içine iyice baktınız mı emin misiniz hiçbir yerden çıkmadığından? Kasa ile bitişik gelen PSU'lar kasanın içinden çıkar temperli camı çıkardığınızda bulursunuz.
Temperli camı çıkardım baktım olmadı psuyu söküp öyle mi baksam.

alpegetoptas06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Alp Ege Toptaş
HDD çekmecelerinin oraya bakın, PSU saklama kapağını açın. Kasanın her karışını kontrol edin kısaca, çıkmıyorsa satıcıya bildirin bunu.
Tamam iyice bakayım her yerine umarım çıkar hiç uğraşmak istemiyorum bununla
Mesaj otomatik birleştirildi:

HDD çekmecelerinin oraya bakın, PSU saklama kapağını açın. Kasanın her karışını kontrol edin kısaca, çıkmıyorsa satıcıya bildirin bunu.
Şimdi bir daha baktım çıkardım bütün kablolarını öyle baktım yokmuş gerçekten. Bu durumda kasayı iade mi edeyim eserinin altında indirimle almıştım n11'de bir de

of Beauty and Rage

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Şimdi bir daha baktım çıkardım bütün kablolarını öyle baktım yokmuş gerçekten. Bu durumda kasayı iade mi edeyim eserinin altında indirimle almıştım n11'de bir de

Enteresan, normalde kasa içinden çıkardı hep. Satıcıya bildirin, iade de edebilirsiniz isterseniz. Size kalmış, isterseniz bütçe belirtirsiniz ben de öneri yapabilirim iadeyi seçerseniz.

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Onur
Güç kablosu için iade etme gereksiz olur satıcıya yaz gönderir

Her hangi bir yerden kablo alıp kullanabilirsin

alpegetoptas06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Alp Ege Toptaş
Güç kablosu için iade etme gereksiz olur satıcıya yaz gönderir

Her hangi bir yerden kablo alıp kullanabilirsin
Birkaç kişi akımı aynı olmaz deyince aklıma kurt düştü. Satıcı hemen cevap verdi pazartesi yazın yardımcı olalım diye bakalım onlar vermezse kendim alacağım bir kablo

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,227
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
230V kablo alman lazım. Klasik kablo yani.

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Birkaç kişi akımı aynı olmaz deyince aklıma kurt düştü. Satıcı hemen cevap verdi pazartesi yazın yardımcı olalım diye bakalım onlar vermezse kendim alacağım bir kablo
Dümdüz kablo.3 lü prizin uzatma kablosu gibi düşün.Bir fark olmaz.5-10 liralık kablo.

Top Bottom