Neler Yeni

PSU takınca şalter attı

Mstfslnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Mustafa Salan
Olmazsa elektrikçi getirin yoksa çözümü yok gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayır evin yanıdaki şalter ve içindeki şalter daire ne alaka?
Oturduğum dairenin içindeki şalterden bahsediyorum. Onu attırmadı aşağıda binanın içindekini attırdı

Prizden oluyo evet her prizde aynı sorun varsa priz değiştir amper değiştir
Anladım teşekkür ederim

Kaç amper olmalı

Son düzenleme:

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
PSU üzerinde ki anahtar açıkken kabloyu söküp takmayınız kondansatörler anlık dolma boşalma olduğu için fazla akım çeker ark oluşur

cornlov

80+ Bronze
Sen sanırım prize psu kablosunu önce takmışsın. Sonra da kasaya fişe takılı kabloyu mu taktın? Eğer böyleyse, fişten kabloyu çek. Önce kasaya tam oturt psu kablosunu. Sonra prize tak. Bakalım atacak mı yine.

Mstfslnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Mustafa Salan
PSU üzerinde ki anahtar açıkken kabloyu söküp takmayınız kondansatörler anlık dolma boşalma olduğu için fazla akım çeker ark oluşur

Sen sanırım prize psu kablosunu önce takmışsın. Sonra da kasaya fişe takılı kabloyu mu taktın? Eğer böyleyse, fişten kabloyu çek. Önce kasaya tam oturt psu kablosunu. Sonra prize tak. Bakalım atacak mı yine.
Evet gerçekten haklsınız. Bunu yaptığımı fark etmemiştim. İlk seferinde Psu kablosu kasada takılıyken prize fişi takmıştım ve normal çalışmıştı. 2. seferde Prize kablo takılıyken Kasaya takmaya çalışırken şalter attırdı. Muhtemelen dediğiniz gibi oldu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,234
Üyeler
157,343
Son üye
atosupp
Top Bottom