Neler Yeni

PSU tıkırtı sesi

LitNyxe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Semih Gümüş
Cooler Master MWE 650w 80+ güç kaynağım var bilgisayar açılınca tıkırtı sesi geliyor fanı dönmediği halde fanı döndüğünde tıkırtı sesi kayboluyor. sebebi nedir, düzeltilebilirmi.

KafasıMeşgul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
454
İsim
Yusuf
Cooler Master MWE 650w 80+ güç kaynağım var bilgisayar açılınca tıkırtı sesi geliyor fanı dönmediği halde fanı döndüğünde tıkırtı sesi kayboluyor. sebebi nedir, düzeltilebilirmi.
hocam bobin sesleri veya fandan geliyordur

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,510
İsim
Batuhan ege
Ani ısı değişiminden dolayı olabilir benim PC dede öyleydi açılınca ve kapanınca tıkırtı gibi ses geliyordu ama kesin bişey diyemem

Emre Baş

80+ Gold
o modelde kronik sorun olabiliyor fanda garantiye gönderebilirsin

dandun42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Batuhan ALTUN
pc yi açınca fana bak dönmüyorsa bir kürdan veya tornavidayla fanı döndür dönmeye başlayınca sesi kesiliyorsa bir servise götür bende de vardı bizzat aynı sorun daha sonra yanık kokmaya başladı değiştirdim pc kapanıyordu kendi kendine 10dk da bir

LitNyxe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Semih Gümüş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
pc yi açınca fana bak dönmüyorsa bir kürdan veya tornavidayla fanı döndür dönmeye başlayınca sesi kesiliyorsa bir servise götür bende de vardı bizzat aynı sorun daha sonra yanık kokmaya başladı değiştirdim pc kapanıyordu kendi kendine 10dk da bir
PSU'da belirli dereceyi görünce fanın çalışma özelliği var yanıcağını sanmıyorum.

dandun42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Batuhan ALTUN
PSU'da belirli dereceyi görünce fanın çalışma özelliği var yanıcağını sanmıyorum.
o özellik oldugunu bilmiyordum benim kullandıgım eski bir psu idi o özellik yoktu aynı sorun yaşadım tıkırt diyor sonra biraz sessizlik tekrar tıkırt diye devam ediyordu

Top Bottom