Neler Yeni

Yardım PSU'dan süpürge sesi geliyor.

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Emre Altun
Arkadaslar asus tufun 650w lık psu kullanıyorum. Ya psu'dan bazen özelikle ilk acilista boyle vuu vuu vuu diye ses cikariyor bazen oyle yuksek ki duymamak için kulaklik takiyorum. Belli bir süre sonra kesiliyor ya da baya bi azalıyor sesi.Psu bunu neden yapar. Sistem 6-7 aylık falan? Lütfen yardim edin kıracam valla psu yu.

Klaus1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Taha Kenan
İçi tozlanmıştır. temizleyip dene

Aisen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Ali Burak
Arkadaslar asus tufun 650w lık psu kullanıyorum. Ya psu'dan bazen özelikle ilk acilista boyle vuu vuu vuu diye ses cikariyor bazen oyle yuksek ki duymamak için kulaklik takiyorum. Belli bir süre sonra kesiliyor ya da baya bi azalıyor sesi.Psu bunu neden yapar. Sistem 6-7 aylık falan? Lütfen yardim edin kıracam valla psu yu.
Toz birikmiş.

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Emre Altun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Klaus1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Taha Kenan
Aynen vidalarını çözüp içini aç komple temizle

cornlov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Caner kart
Ben a320m anakart'a ryzen 5 5600 taktığımda felaket bi ses gelmişti, diğer tüm pc parçalarını detaylıca yazabilir misin

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Emre Altun

Aisen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Ali Burak
Temizlenmesini nasıl yapicam bunun. Garantisi devam ediyor. İçini mi açmak lazım.
Yani içini açıp temizlemen lazım, en azından süpüge ile çektir. Ya da hava tutacaksın.
Ben yeni almış bile olsam açar temizlerim böyle bir durumda, sonuçta kolay kolay bozulacak parçalar değiller.

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Emre Altun
Yani içini açıp temizlemen lazım, en azından süpüge ile çektir. Ya da hava tutacaksın.
Ben yeni almış bile olsam açar temizlerim böyle bir durumda, sonuçta kolay kolay bozulacak parçalar değiller.
Süpürge zarar vermez mi. fön makinesini soğuk moda alıp içine üfletsem olur mu sizce

Aisen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Ali Burak
Süpürge zarar vermez mi. fön makinesini soğuk moda alıp içine üfletsem olur mu sizce
Hayır bu yöntemler işe yaramaz, ya süpürge ile emiş gücü yüksek olacak ama
Ya da hava tabancası ile temizlik yapmanız şart.
İçini açmadan temizlik yapmak istiyorsanız, hava tabancası en net çözümdür
Diğer yöntemlerde içini açmak her halükarda gerekir

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Emre Altun
Sabredebileceksen garantiye yolla direkt. 7 ayda o kadar tozlanmaz PSU.
Hocam normalde evet ama yaşadığım yer aşırı tozlu muhtemelen dediğiniz gibi tozlandı. Sesi kesemezsem garantiye yollarim o halde

Starlex

80+ Bronze
Psu fanını yağlayın içi tozlu veya pis ise hava üfleme makinesi ile veya süpürge ile alın

Top Bottom