Neler Yeni

PUBG için macro nerden bulabilirim

esmer2458

80+
selam arkadaslar steam PUBG ıcın macro nerden bulabilirim. zowie mouse var onda yokmus galiba. yeni mouse alacagım hangısı ıyıyse. 3 yıldır bu tarz seylere hıc bulasmadım ama bıktım artık yayıncılardan tut herkes kullanıyor. ben acmaya karar verdım. nerden bulabılırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

selam arkadaslar steam PUBG ıcın macro nerden bulabilirim. zowie mouse var onda yokmus galiba. yeni mouse alacagım hangısı ıyıyse. 3 yıldır bu tarz seylere hıc bulasmadım ama bıktım artık yayıncılardan tut herkes kullanıyor. ben acmaya karar verdım. nerden bulabılırım
steam PUBG için

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,428
İsim
Emre
Kullanmanı tavsiye etmem. 4 sene önce g300s kullanıyordum makro atmıştım tekli silahları otomatik gibi kullanıyordum. M16 yı m416 gibi kullanıyordum. Kullanmaya başladıktan 2 hafta sonra perma ban yemiştim. Özür dileyip ticket attım öyle açıldı

esmer2458

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kullanmanı tavsiye etmem. 4 sene önce g300s kullanıyordum makro atmıştım tekli silahları otomatik gibi kullanıyordum. M16 yı m416 gibi kullanıyordum. Kullanmaya başladıktan 2 hafta sonra perma ban yemiştim. Özür dileyip ticket attım öyle açıldı
valla inan bende istemıyorumda bu yayıncılar millet nasıl ban yemiyor herkesde varya

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,428
İsim
Emre
valla inan bende istemıyorumda bu yayıncılar millet nasıl ban yemiyor herkesde varya
Herkes kullanmıyor. Kullansa youtube de falan videolarını görürdün. Maça girmeden önce antrenman modunda 15dk dağa taşa akm veya boş m416 ile spray at sende güzel spraylar atarsın

Juiclair0

80+ Silver
Banada valorantta makro lazım :D

esmer2458

80+
Herkes kullanmıyor. Kullansa youtube de falan videolarını görürdün. Maça girmeden önce antrenman modunda 15dk dağa taşa akm veya boş m416 ile spray at sende güzel spraylar atarsın
lafın gelişi herkesde var yani yüzde 70 inda rahat vardır

Banada valorantta makro lazım :D
bıktırdılar valla banlanmıyolarda bız acsak banlanırız

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,428
İsim
Emre
lafın gelişi herkesde var yani yüzde 70 inda rahat vardır

bıktırdılar valla banlanmıyolarda bız acsak banlanırız
Böyle düşünüyorsan kullan ne diyim

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Macro için uygun olan en iyi mouselar Bloody ve Logitechler. Onun dışındaki markalar işini görmez. Detaylı bilgi istersen DMden yazabilirsin yardımcı olayım. Buraya yazarsam çok uzun olacak. PUGBde macrodan ban yeme ihtimalin çok çok düşük.

esmer2458

80+
Macro için uygun olan en iyi mouselar Bloody ve Logitechler. Onun dışındaki markalar işini görmez. Detaylı bilgi istersen DMden yazabilirsin yardımcı olayım. Buraya yazarsam çok uzun olacak. PUGBde macrodan ban yeme ihtimalin çok çok düşük.
mesaj atamıyorum sana üye profili sınırlandırmı dıyor

Unfablle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Sadık Karakuş

esmer2458

80+
oyunda kaç saatin var oyuncuların 5 6k saatleri var normal değilmi sence öyle sprey atmaları

adam doğru sens ini bulmuştur atar
bana normal gelmiyo kardeşim. olanlar vardır illaki nadirdir. kaç senedir oynuyoruz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet Furkan
Bende rampage R15 shıne var PUBG için macro ayarı yapmak istiyorum yardımcı olman mümkün mü

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,691
Üyeler
141,874
Son üye
mert369
Top Bottom