Neler Yeni

PUBG Mobile için 100 TL'ye kadar mouse önerisi

emr0n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre
Sizce ne almalıyım? (Ne kadar ucuza alırsam o kadar iyi olur benim için kalan bütçeyide kulaklığı aktaracağım)

Makro yazılımlı olması önemli midir? Bazı videolarda pubg mobile için makro ayarı yapıyorlar ve hiç sekmiyor bunların doğruluk payı var mı?

https://www.trendyol.com/razador/rm...MIpJHVp6f27AIVBrwYCh2Lzgd9EAAYASAAEgJ4sfD_BwE

Böyle fareler var uygun fiyatlı ama.

Şuan kullandığım fare mouse pad den 1 cm yukarı kaldırdığımda bile algılıyor buda sağa sola hızlı dönüşlerde sıkıntı yapıyor. Yani çok bir beklentim yok aslında elime otursun rahat rahat oynayayım yeter. (Önceki faremde çok büyüktü everest sgm x7 idi ağır olduğu için oda berbattı)

EmaRex27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Ege
Sizce ne almalıyım? (Ne kadar ucuza alırsam o kadar iyi olur benim için kalan bütçeyide kulaklığı aktaracağım)

Makrolu olması önemli midir? Bazı videolarda PUBG mobile için makro ayarı yapıyorlar ve hiç sekmiyor bunların doğruluk payı var mı?

https://www.trendyol.com/razador/rm...MIpJHVp6f27AIVBrwYCh2Lzgd9EAAYASAAEgJ4sfD_BwE

Böyle fareler var uygun fiyatlı ama.

Şuan kullandığım fare mouse pad den 1 cm yukarı kaldırdığımda bile algılıyor buda sağa sola hızlı dönüşlerde sıkıntı yapıyor. Yani çok bir beklentim yok aslında elime otursun rahat rahat oynayayım yeter. (Önceki faremde çok büyüktü everest sgm x7 idi ağır olduğu için oda berbattı)
aga bu fareyi yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum makrolarını falan programlıyamıyorsun bir tek oyunlarda proglamlanıyo ama mouse ve mousepad güzel bence ele güzel oturuyo dpi 1000 1600 kullanırsın bence güzel açıkçası ama valorant cs gibi oyunlar için önermem :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

aga bu fareyi yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum makrolarını falan programlıyamıyorsun bir tek oyunlarda proglamlanıyo ama mouse ve mousepad güzel bence ele güzel oturuyo dpi 1000 1600 kullanırsın bence güzel açıkçası ama valorant cs gibi oyunlar için önermem :D
farede tek bir çizik bile yok sağlam farede bende çok dikkatli kullanıyorum

emr0n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

farede tek bir çizik bile yok sağlam farede bende çok dikkatli kullanıyorum
Hangi fare için söyledin bunu? Trust mu?
Pubg mobile oynuyorum çok nadir CS:GO yani çok beklentim yok ne alırsam şuankinden iyi olacak. Çok parada vermek istemiyorum çünkü daha kulaklık alacağım o daha önemli o yüzden Trust çekiyor ama diğer farede de makro yazılımı var acaba o işime yarar mı diye düşünmüyor değilim.

EmaRex27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Ege
Hangi fare için söyledin bunu? Trust mu?
PUBG mobile oynuyorum çok nadir CS:GO yani çok beklentim yok ne alırsam şuankinden iyi olacak. Çok parada vermek istemiyorum çünkü daha kulaklık alacağım o daha önemli o yüzden Trust çekiyor ama diğer farede de makro yazılımı var acaba o işime yarar mı diye düşünmüyor değilim.
trust için dedim

Krabb

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

DejavuTN

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

bu konudaki mouse lara bakabilirsiniz r27 voyager trendyol 25tl kampanyasıyla fazlasıyla işinizi görecektir.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,735
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
100 TL'ye de mouse olmaz be hocam. Olsa olsa SGM-X7 PRO olur.

emr0n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
100 TL'ye de mouse olmaz be hocam. Olsa olsa SGM-X7 PRO olur.
Sanırım biraz bütçeyi zorlayip logitech g102 yada g203 falan alacağım. Onun pişman edeceğini sanmıyorum en azından almışken bir kere alalımda güzel olsun.

Bir de 300 TL civarına kulaklık bakıyorumda en uygun seçenek Rampage RGW9 Comfort gibi duruyor, sizin bir öneriniz var mı?

Top Bottom