Neler Yeni

PUBG Mobile İndirme Yardımı

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
MUSTAFA KISI
Arkadaşlar monster pc aldım buna nereden PUBG mobile yükleyebilirim hangi siteler güvenli olur veya indirdikten sonra ne gibi ayar yapmam gereklidir yardımcı olursanız sevinirim.
YouTube yeterince baktım ama pek güvenilir gelmedi hiçbir yer o yüzden soruyorum yardım edenlere teşekkür ederim

• Beğen
Reaksiyonlar: Ali_

Dark Lightning

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,561
İsim
-
İlgilendiği Kategoriler
-
Gameloop üzerinden çok rahat oynayabilirsin. En yaygın ve güvenilir olan emülatör programlarından biridir.

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,082
İsim
Ümit Can
Tencent'in kendi emülatörü var diye biliyorum oradan indirip oynayabilirsin

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,082
İsim
Ümit Can
gameloop mu iyidir yoksa tencentin emülatörü mü
Sadece PUBG Mobile oynanacaksa şahsen Tencentin kendi emülatörü bir tık daha iyi olabilir
Fakat başka oyunlar da oynanacaksa Gameloop'da çok kötü değildir tercih edilebilir
Sonuç olarak keyfin hangisini isterse onu indirebilirsin ikiside güzel emülatörlerdir

Dark Lightning

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,561
İsim
-
İlgilendiği Kategoriler
-
Basit bir indirme şekli var değil mi herhangi bir zorluğu ve bilgisayara virüs getirme durumu olmaz değil mi
Bir şey olmaz tencentin sitesinden indirincede gameloop kuruyor(yanılmıyorsam). Gayet basit kuruyorsun arayüzünden PUBGM bulup indiriyorsun bu kadar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Game loop tencentin emülatörü değil mi la zaten? Oyunun optimizasyonu kötü emülatör de çok iyi değil oyun kötü demeliydim aslında, benim hatam.
Mobil oyunu pc den oynarken optimizasyon açısından pek bir şey bekleyemezsin.

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
Bir şey olmaz tencentin sitesinden indirincede gameloop kuruyor(yanılmıyorsam). Gayet basit kuruyorsun arayüzünden PUBGM bulup indiriyorsun bu kadar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mobil oyunu PC den oynarken optimizasyon açısından pek bir şey bekleyemezsin.
Ama daha iyi olabilirdi hocam bu kadar da üstün körü yapılmaz ki çöp la resmen.

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
MUSTAFA KISI
Sadece PUBG Mobile oynanacaksa şahsen Tencentin kendi emülatörü bir tık daha iyi olabilir
Fakat başka oyunlar da oynanacaksa Gameloop'da çok kötü değildir tercih edilebilir
Sonuç olarak keyfin hangisini isterse onu indirebilirsin ikiside güzel emülatörlerdir
Kız arkadaşım için indireceğim telefonum maalesef oynatmıyor o yüzden indiriyorum oyunun sadece PUBG Mobile oynayacağım tencentin kendi emülatörü daha mi iyi performans verir ?

Top Bottom