Neler Yeni

Puff sigaradan dahamı zararlı

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Çağrı menekşe
Öncelikle iyi forumlar sigara kullanmıyorum arada kullanıyorum ve istediğim zaman bırakabiliyorum(gerçekten) bu puff lar sigaradan daha zararlı diolar arkadaştan denedım tadı güzeldi cidden sigaradan daha zararlımıdır sırf tadını begendigimden canım çekti de alayımmı sizce

Evet daha zararlı hatta sigaradan daha çok bağımlılık yapıyor. Tecrübe ettiğim için söylüyorum. Bir sigara bağımlısı olmama rağmen Puf veya vazol dedikleri zıkkımı içmeye başladığım da kendi mi durduramıyorum ve sürekli canım istiyor. İçerisin de daha çok kimyasal madde olduğu için normal bir sigara veya tütüne göre kat kat daha zararlı. Sakın alıp içeyim deme. Yok ben bırakırım vs deme bırakamıyorsun. Ayrı bir bağımlılığı var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Jack Rose
İlgilendiği Kategoriler
Bilişim sistemleri, Siber Güvenlik, Network, Oyun, Bilgisayar, sunucular
İçinde daha fazla nikotin var ve bunların bunların dumanı cikisiyla daha akciğere daha fazla yük biniyor.

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
Yusuf Eyili
Öncelikle iyi forumlar sigara kullanmıyorum arada kullanıyorum ve istediğim zaman bırakabiliyorum(gerçekten) bu puff lar sigaradan daha zararlı diolar arkadaştan denedım tadı güzeldi cidden sigaradan daha zararlımıdır sırf tadını begendigimden canım çekti de alayımmı sizce
Bence de arkadaşın dediği gibi nargileye sar eğer illa bir şeyler tüttürmek istiyorsan.

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Çağrı menekşe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet daha zararlı hatta sigaradan daha çok bağımlılık yapıyor. Tecrübe ettiğim için söylüyorum. Bir sigara bağımlısı olmama rağmen Puf veya vazol dedikleri zıkkımı içmeye başladığım da kendi mi durduramıyorum ve sürekli canım istiyor. İçerisin de daha çok kimyasal madde olduğu için normal bir sigara veya tütüne göre kat kat daha zararlı. Sakın alıp içeyim deme. Yok ben bırakırım vs deme bırakamıyorsun. Ayrı bir bağımlılığı var.
sağolun hocam almayacağım vazgeçtim :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence de arkadaşın dediği gibi nargileye sar eğer illa bir şeyler tüttürmek istiyorsan.
sadece tadı güzel gelmişti ondan alsammı diye düşündüm öyle bi ihtiyacım yok yoksa

tuxenn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
yiğit taha aydin
geleneksel sigara bağımlısı değilseniz puff bar, nikotine duyacağınız ihtiyacı sigaranın birkaç katı daha hızlı bir biçimde artıracak ve çok kısa bir süre içerisinde sizi nikotine bağımla hale getirecektir. aromaları sayesinde insana çekici gelebiliyor fakat gerçekten içilecek bir şey değil. içerisindeki ağır metaller dolayısıyla da geleneksel sigarayla aynı belki de daha fazla tahribat bırakıyor akciğerlerinizde. hiç almamanızı tavsiye ederim

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
elektronik sigaralarda daha zararlı denilerek milleti hasta ettiği için yasaklanmadımı bunlarda onun diğer yüzü işte hiç birini kullanmaya değmez sigarada içme para verip sağlığını satıyorsun (10 sene sigara içtim bırakalı 3 yıl oldu darısı tüm tiryakilerin başıa)

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Çağrı menekşe
elektronik sigaralarda daha zararlı denilerek milleti hasta ettiği için yasaklanmadımı bunlarda onun diğer yüzü işte hiç birini kullanmaya değmez sigarada içme para verip sağlığını satıyorsun (10 sene sigara içtim bırakalı 3 yıl oldu darısı tüm tiryakilerin başıa)
öyle bağımlılığım yok zaten çok bilmiyordum ama herkes zararlı diyor sağolun yardımlar için vazgeçtim

eggmen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Egemen Parlak
Mümkünse hiç birini kullanmayın diyerek başlıyorum. Hepsini deneyen biri olarak söylüyorum, hepsi birbirinden beter ancak basit bir atomizer yardımıyla, içinde gliserol, nikotin ve aroma verici olan (farklı maddeler de eklenebiliyor) sıvıyı buharlaştırıp solumaya hazır hale getiren bu alet gerçekten ayrı bir kötü. Bakın şaka yapmıyorum tatları o kadar güzel ki her an, hatta uykunda bile canın ister, ve kendine verdiğin zararın farkına varmazsın bile. Bu ürünün zararları tam kanıtlanmamış olsa da, akciğerde su toplaması, popcorn lungs (nefes alıp verirken patlama sesleri çıkması), evcil hayvanınız varsa mantarlaşma gibi (kanser tülerini saymıyorum bile) şeylere yol açabilir. Canınız çok fazla bu tür aromalı zehirleri içmek istiyorsa gidip nargile alın kendinize.

Ayrıca ve en çok görülen problem: Nikotin zehirlenmesi, içlerinde sigaradan çok daha fazla nikotin bulunuyor ve dumanı sigara kadar sıcak olmadığı için içerken hafif hissediyorsunuz ve çektikçe çekesiniz geliyor. Sonucunda genelde hafifse soğuk terleme, uykusuzluk, baş, mide ağrısı gibi şeyler yaşansa da; ciddi bir durumsa hastahaneye gidilmezse ölüme kadar yolu var. Tabii ölmek için tek günde 4-5 paket likit solumanız gerekir.

Atakan.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Atakan
sigaradan daha zararlı değil tabii ki sigara direk zehir bağımlılıkda yapmıyor tadı için içicekseniz ağzınıza çekin yada nargile alın

illa alcam diyosanız ağzınıza çekin ciğerlerinize zarar vermeyin

jouly

80+ Bronze
2 paket camel black içiyorum darısı başıma o zaman :D

Top Bottom