Neler Yeni

Puff sigaradan dahamı zararlı

Aykut D.

80+ Gold
Partikülleri sigaradan daha büyük olduğu için akciğer daha hızlı ölüyor. Nargilede hem partikül büyük hemde köz aliminyum üzerinde olduğu için vücuda ağır metal alıyorsun. En sağlıksı İyi bir filtre ile tütün sigarası .

Zarar sıralaması büyükten küçüğe : Nargile en zararlısı - Puff orta - Sigara en sağlıklısı.

(Adıyamanlıyım)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Partikülleri sigaradan daha büyük olduğu için akciğer daha hızlı ölüyor. Nargilede hem partikül büyük hemde köz aliminyum üzerinde olduğu için vücuda ağır metal alıyorsun. En sağlıksı İyi bir filtre ile tütün sigarası .

Zarar sıralaması büyükten küçüğe : Nargile en zararlısı - Puff orta - Sigara en sağlıklısı.

(Adıyamanlıyım)
Sigara içmemeniz her türlü tavsiyemdir.

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Furkan Güven

eggmen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Egemen Parlak
istediğim zaman bırakabiliyorum(gerçekten)
Hocam bu arada kendi deneyimlerimden size bir tavsiye vereyim; ben de aynı şekilde arada takılmak için sigara içiyordum ve 1 sene olmuş bağımlı olalı... Bu şekilde 1 ay anca devam edersiniz, sonra gidip o paketi alırsınız ve bir bakmışsınız hayatınız mahvolmuş. Son 1 ayda epeyce azalttım ve artık günde 2 veya hiç kullanmıyorum, yılbaşından sonra da asla içeyi düşünmüyorum. Siz de lütfen başlamadan bırakın. Ve evet hayatınızdaki en büyük dert, en büyük sıkıntı sigara.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Camel yellow veya Marlboro red içiyordum ben de 😵

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Çağrı menekşe
Hocam bu arada kendi deneyimlerimden size bir tavsiye vereyim; ben de aynı şekilde arada takılmak için sigara içiyordum ve 1 sene olmuş bağımlı olalı... Bu şekilde 1 ay anca devam edersiniz, sonra gidip o paketi alırsınız ve bir bakmışsınız hayatınız mahvolmuş. Son 1 ayda epeyce azalttım ve artık günde 2 veya hiç kullanmıyorum, yılbaşından sonra da asla içeyi düşünmüyorum. Siz de lütfen başlamadan bırakın. Ve evet hayatınızdaki en büyük dert, en büyük sıkıntı sigara.
hocam ben 6 ayda 2 tane falan içiyorum o kadar ki uzağım puff da almayacağım zaten nargilem falanda yok hiç başlamayıda düşünmüyorum sağolun yardımınız için sizde umarım bırakabilirsiniz :D

eggmen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Egemen Parlak
hocam ben 6 ayda 2 tane falan içiyorum o kadar ki uzağım puff da almayacağım zaten nargilem falanda yok hiç başlamayıda düşünmüyorum sağolun yardımınız için sizde umarım bırakabilirsiniz :D
İçmeyin hocam, içmeyin. Ben de baya soğudum, zaten çok pahalı oldu, bırakmak en iyisi.

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
2 paket camel black içiyorum darısı başıma o zaman :D
bıraktığımda 2 paket winston light içiyordum 16 liraydı günlük 32 lira çalıştığımın yarısı sigaraya gidiyordu.Bu düzene yılbaşına 3 gün kala dur dedim. Yılbaşına 5 gün var sıra sende diyelim :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,373
Üyeler
155,246
Son üye
ghostbuster
Top Bottom