Neler Yeni

Yardım Qcy ailybuds T29 lite alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
emir kuyu
Arkadaşlar cihaz sanırım yeni çıkmış hiç soran görmedim satılan sitelerde de çok yorumu yok şuan a101 de 539 lira bende T13 Anc modeli var onu laptop için almak istiyorum sizce değer mi?

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,457
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ
Arkadaşlar cihaz sanırım yeni çıkmış hiç soran görmedim satılan sitelerde de çok yorumu yok şuan a101 de 539 lira bende T13 Anc modeli var onu laptop için almak istiyorum sizce değer mi?
Yeni t13 anc aldim. Anc harici sorunsuz kullanıyorum. Anc önemli değil derseniz alınır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
emir kuyu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,457
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
onda da anc özelliği var diye biliyorum üstünde yazıyordu
Anc yazıyor ama yok. Ben farkı anlayamadım. Belki sorun bendedir ama jabra elite 3 kullandım ondaki anc ise bundaki nedir bilemedin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

onda da anc özelliği var diye biliyorum üstünde yazıyordu

bahsettiğim a101 e gelen kulaklık ailybuds t29 lite
Pardon şimdi anladım. Kusura bakmayın daha yeni geçti elime sinirden sorunuzu anlamadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
emir kuyu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anc yazıyor ama yok. Ben farkı anlayamadım. Belki sorun bendedir ama jabra elite 3 kullandım ondaki anc ise bundaki nedir bilemedin.

Pardon şimdi anladım. Kusura bakmayın daha yeni geçti elime sinirden sorunuzu anlamadım.
qcy uygulamasından bağlayıp anc özelliğini kontrol edebilirsin

Ekler

• Screenshot_20240326_211959_QCY.jpg
    Screenshot_20240326_211959_QCY.jpg
    43.5 KB · Hit: 10

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,457
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,457
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
bende de aynı cihaz var anc açık ve 100 ayarında olduğunda sesleri tamamen engellemiyor fakat baya bi azaltıyor bazen biri sesleniyor duymuyorum bile
Hocam poligonda kullanıyorum şimdi. Var evet ama yok denecek kadar az. Oğluma verecem kendime yeni kulaklık araştırıyorum. Sağolun

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
Emre Yılmaz
bende de aynı cihaz var anc açık ve 100 ayarında olduğunda sesleri tamamen engellemiyor fakat baya bi azaltıyor bazen biri sesleniyor duymuyorum bile
Sadece anc açıp müzik açmadan takıyorsunuz değil mi ? Bende de t13 var ama anc olmayan modeli sanırım

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,457
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
şuan arabadayım anc off ve on yaptığımda baya bi fark yaratıyor bende sizinkini bilmiyorum.
O zaman sorun ya bende ya da cihazda. A101 den uyguna aldım iade etmeye gerek yok. Çocuk için sorun olmaz.

şuan arabadayım anc off ve on yaptığımda baya bi fark yaratıyor bende sizinkini bilmiyorum.
Fiyatı makul olduğu için cokta önemli değil. Ama üst düzey kulaklıkta anc farkı çok farklı geldi bana belki ondan dolayı yanılıyor olabilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
emir kuyu
O zaman sorun ya bende ya da cihazda. A101 den uyguna aldım iade etmeye gerek yok. Çocuk için sorun olmaz.
araba ortamında beni tatmin ediyor fakat poligonu bilmiyorum yetersiz kalabilir zaten üst düzey bir kulaklık değil, fiyat performans açısından çok başarılı çünkü çoğu bu fiyat bandındaki kulaklıklar bağlantı sorunu gibi basit sorunlar yaşatıyor diye tercih ettim.

Top Bottom