Neler Yeni

Qcy T13 Bluetooth 5.1 Kulakiçi Kulaklık

Mehmet27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Yiğit KALKANDELEN
Kulaklığı aldın mı hocam?Bende almayı düşünüyorum ses kalitesi nasıl tatmin ediyormu?

Senfonist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Şeyhnus aslan
Kulaklık bir bana mı çok güzel gözüktü

Mergen

80+ Bronze
Yaklaşık 4 Aydır Kullanıyorum. Fiyatını Fazlasıyla Hakediyor.

dextermr

80+
daha önce bi konuda bu kulaklik hakkinda yorumum vardi yapıştırıyorum buraya;
sarjı iyi gittigi için süresini hiç hesaplamadım, hızlı şarj ozelligi var en sevdigim yönü o kutuya koyunca 5dkda fulleniyo, kopma sorunu yaşamadım, type-c kullanıyor, malzeme kalitesi güzel piano black bi tasarım parlak yani mat degil kulaklığın boyutu,hafifligi, kulakta duruşundan falan memnunum, ses kaliteisnden falan pek anlamam fakat sesi iyi, android kullaniyosaniz codeci sbc seçin iphone ise aac seçin. sağlamlık konusunda harbiden iyi kaç kere yere düşürdüm hiçbir sey olmadı söyleyeceklerim bu kadar :D varsa sorun yine cevaplarım.
not; kutudan kısa bi kablo çıkıyor fakat ben telefonumun şarj aletiyle ediyorum

Stamer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Yusuf İrtegün
t7 modelini kullanıyorum gayet memnunum

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,544
İsim
ali

Senfonist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Şeyhnus aslan
Yorumlarınız için teşekkür ederim sipariş verdim bir tane

Mehmet27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Yiğit KALKANDELEN
3 aydan fazla bir süredir kullanıyorum belki de çok memnunum ses kalitesi olsun görünüşü olsun modları olsun mükemmel bir ürün diyebilirim alınabilir.
Hocam bir de piyasa da dolanan K98 bluetooth kulaklık var.Arkadaşlarımda fln da var ama fazla güvenemiyorum ona çünkü güven hissi vermiyor.Ses kalitesi fln güzel ama ileride bozulursa diye korkuyorum.60 TL fiyat farkı var hangisi alınır bir bilginiz varmı?

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,544
İsim
ali
Yorumlarınız için teşekkür ederim sipariş verdim bir tane
hayırlı olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bir de piyasa da dolanan K98 bluetooth kulaklık var.Arkadaşlarımda fln da var ama fazla güvenemiyorum ona çünkü güven hissi vermiyor.Ses kalitesi fln güzel ama ileride bozulursa diye korkuyorum.60 TL fiyat farkı var hangisi alınır bir bilginiz varmı?
valla fazla marka bilmiyorum kullanmadım ancak bunu aldığımda cidden hoşuma gitmişti duruşu vs çok hoş yine olsa yine bundan alırdım heralde

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,224
İsim
Kaan
Kulaklığı aldın mı hocam?Bende almayı düşünüyorum ses kalitesi nasıl tatmin ediyormu?
Uzun süredir kullanıyorum şarjı bitmiyor sesi güzel mikrofonu da güzel rüzgarlı havada bisiklet sürerken bile ses karşıya anlaşılır gidiyor. Yalnız kulağınızda uzun tutmamaya çalışın ağrıtabilir 2 saatte bir 10-15 dakika dinlenebilirsiniz. Uygulama kaydı biraz zorlayabilir.
Kulaklık bir bana mı çok güzel gözüktü

Top Bottom