Neler Yeni

QCY T17 , QCY T13 ve QCY T5 tercih konusunda yardımcı olur musunuz ?

hamzacolk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Hamza Çolak
Instagram
hamzacolk
Bütçe
280
bütçem kısıtlı ağırlıklı olarak müzik dinlemek için kullanacagım ama telefon görüşmesi de yaparım. önerilerinizi bekliyorum teşekkür ederim şimdiden.

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,522
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
QCY T5 kullanıyorum.

berattzl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Berat Tozlu
bütçem kısıtlı ağırlıklı olarak müzik dinlemek için kullanacagım ama telefon görüşmesi de yaparım. önerilerinizi bekliyorum teşekkür ederim şimdiden.
T5 mikrofonu güzel değil mikrofon önemliyse almamanı öneririm

hamzacolk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Hamza Çolak
Instagram
hamzacolk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
QCY T5 kullanıyorum.
teşekkür ederim bana aralarından secenek olarak hangisi daha mantıklı olur sorusunun cevabını arıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

T5 mikrofonu güzel değil mikrofon önemliyse almamanı öneririm
anladım. tesekkurler

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,522
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
teşekkür ederim bana aralarından secenek olarak hangisi daha mantıklı olur sorusunun cevabını arıyorum.

anladım. tesekkurler
QCY T5 kullandığım için kendim hazırladığım rehberi attım. Diğer modeller hakkında maalesef bilgim yok :)
Yanlış yönlendirmeyeyim.

kaan07

80+ Bronze
qcy t13 almıştım 2 gün geçmeden iade ettim kabul edecekler mi bilmiyorum dip ses vardı bendeki cihazda

hamzacolk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Hamza Çolak
Instagram
hamzacolk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
QCY T5 kullandığım için kendim hazırladığım rehberi attım. Diğer modeller hakkında maalesef bilgim yok :)
Yanlış yönlendirmeyeyim.
nladım. teşekkür ederim

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
T5 kullanmıyorum mikrofonu olsun ses kalitesi olsun mükemmel bir model 2 yıldır herkese öneriyorum henüz kullanıp memnun olmayan çıkmadı düşük gecikme moduda var güncel modellerin kalitesi nasıldır bilmiyorum @Evil Belief hocam t13 modelini öneriyor

hamzacolk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Hamza Çolak
Instagram
hamzacolk
qcy t13 almıştım 2 gün geçmeden iade ettim kabul edecekler mi bilmiyorum dip ses vardı bendeki cihazda
o sorun biraz daha şansa denk gelen bir şey sanırım videolarda olmadığını söylüyorlardı

hamzacolk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Hamza Çolak
Instagram
hamzacolk
T5 kullanmıyorum mikrofonu olsun ses kalitesi olsun mükemmel bir model 2 yıldır herkese öneriyorum henüz kullanıp memnun olmayan çıkmadı düşük gecikme moduda var güncel modellerin kalitesi nasıldır bilmiyorum @Evil Belief hocam t13 modelini öneriyor
ben asıl o iki modelin arasında kaldım zaten. Neye karar vereceğimi bilemedim ve az önce biri t5 mikrofonunun kötü olduğunu söyledi

zaten ürünü almadan önce hiç bu sorunla karşılaşan görmedim bendeki şansa dip ses sorunlu hali çıktı inşallah iade kabul ederler bekliyorum öyle
değişim veya iadesini yaparlar bence de

Top Bottom