Neler Yeni

r5 3500x 1080pde max kullanılabilecek ekran kartı

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,870
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
bütçem 6000 civarı ve parçalarımı değiştirme işine girince örnek veriyorum ileride 5600x aldım o zaman anakartımı da yükseltmek istiyorum 2sini birden de yükselttin mi hazır sistem alman çok daha mantıklı oluyor. Bu sistemi kullanıp ileride yeni sistem alıp kardeşime bırakacağım sistemi. O yüzden max hangi kartı almalıyımı düşünürken kafamda 2060 vardı ama rx6600 daha iyi ve güncel bir kart olmasına karşın daha ucuz olunca 2060 almak hic mantıklı gelmedi. Rx 6600 bu gün 6050 TL ye bir sitede indirime girdi xfx veya sapphire nin genelde 6200 6300 civarlarına bulunabiliyor. Ben de 6600 almadan önce sorun yaşar mıyım bilmek istedim 1080pde kullanırken. İleride yükseltmeyi düşünsem 7.5 civarına 6600xt alacaktım ama düşündüm taşındım yükseltme yapmak mantıksız geldi onun yerine kartı da almayıp komple hazır sistem almak elimdeki kasayı satmak çok daha mantıklı oluyor.
Yani sonuç olarak RX 6600 alacaksınız, değil mi?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,870
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Harun Yıldırım
işlemci ağırlıklı oyunlar oynuyorum ama risk oluştursa da bu fiyatlara bana rx6600 almak daha mantıklı geliyor. Alana kadar 3500x 6600 2lisini 1080pde kullanmış birisi fikir verip olumsuz konuşmazsa rx6600 alacağım çünkü aynı paraya daha güçlü kart olduğu için diğerleri saçma geliyor. 3500xli sistemi ekran kartsız çok ucuza almıştım bilsem 1000lira fazla verip 3600 3700xli bakardım ama geçti artık neredeyse işlemci fiyatına komple kasayı alıp psu değişip m2 ekledim.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
işlemci ağırlıklı oyunlar oynuyorum ama risk oluştursa da bu fiyatlara bana rx6600 almak daha mantıklı geliyor. Alana kadar 3500x 6600 2lisini 1080pde kullanmış birisi fikir verip olumsuz konuşmazsa rx6600 alacağım çünkü aynı paraya daha güçlü kart olduğu için diğerleri saçma geliyor. 3500xli sistemi ekran kartsız çok ucuza almıştım bilsem 1000lira fazla verip 3600 3700xli bakardım ama geçti artık neredeyse işlemci fiyatına komple kasayı alıp psu değişip m2 ekledim.
İşlemci ağırlıklı ne oynuyorsunuz?
Dediğim gibi. 2K elverişli bir kart RX6600. sıkıntı yaratmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Harun Yıldırım
İşlemci ağırlıklı ne oynuyorsunuz?
Dediğim gibi. 2K elverişli bir kart RX6600. sıkıntı yaratmaz.
ilk başta da belirttiğim gibi şu an sık oynadığım oyunlar csgo valorant dota 2 lol bunlar haricinde, gtaV ets2 PUBG apex legend kardeşim de hikayeli oyunlar vs oynuyor genelde forest btfV gibi gibi

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
ilk başta da belirttiğim gibi şu an sık oynadığım oyunlar csgo valorant dota 2 lol bunlar haricinde, gtaV ets2 PUBG apex legend kardeşim de hikayeli oyunlar vs oynuyor genelde forest btfV gibi gibi
GTA 5 PUBG ve APEX hariç diğerleri ekran kartını tam kullanmaz zaten. onlarda da 2K'da oynarsan darboğaz'ı 0'a indirirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Harun Yıldırım
Fps oyunları ve 1080p çözünürlük benim işim yüksek fpsler bu konuda anlaşamıyoruz galiba

Top Bottom