Neler Yeni

R5 3500X RX580 li sistem nasıl

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Arda Numanoğlu
Merhabalar incehesaptan biraz bakındıktan sonra 5000-6000 civarında alabileceğim en uygun sistemin bu olduğuna karar verdim. Ekstradan monitöre de ihtiyacım olduğundan fiyatı uygun göründü. Sizce bir sıkıntı yaşar mıyım. Alabileceğim daha uygun sistemler var mıdır? Tavsiyelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.

edit: Bu arada ürünü sihirbazda biraz değiştirdim. Monitörün Freesync desteklemesinden dolayı ve aynı zamanda RX580 modelinin çift fanlı olmasından dolayı ekran kartını RX580 ile. RAM miktarını 16 ya çıkarttım. SSD yi de 240 yetmeyeceğinden 480 yaptım.
Hepsi totalde monitör dahil 6350 gibi bir fiyat çıkıyor kendiniz de bakabilirsiniz.
Ürün linki: Pc

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Alma bunu, SSD sorunlu ve RAM pek iyi değil. Daha iyisi çok çok rahat toplanır.

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
SSD ve RAM sihirbaz yardımıyla değiştirilebilir bunu göz önünde bulundurdunuz mu?
Değiştirilirse fiyat artar ve fiyatı zaten iyi olmayan bu sistem daha da kötü olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anakartın bu bütçe için çok kötü olduğunu da belirteyim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Arda Numanoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorunlu dediğiniz ssd nin linkte belirtilen mi yoksa benim seçtiğim ssd mi olduğunu söyler misiniz acaba. Ayrıyeten neye göre fiyatı iyi olmadığını söyler, 144hz 1ms bir monitör fiyatı eklediğinizde bu fiyatı aşmayacak bir sistem gösterebilir misiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk bakışta göze çarpmıyor sanırım yazdıklarımda. Sayfayana yeni girecek arkadaşlar için sistem monitör dahil.

Top Bottom