Neler Yeni

55K için r5 7500f + 4070S sistem nasıl? (Çevre birimleri dahil) daha iyisi var mı?

AlevFırtınası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Alev Fırtınası
Baktım fakat ben sistemi uzun süreli kullanacağım için 3 fanlı daha iyi olur diye düşündüm attığınız sistem 2 fanlı ve değiştirilmiyor.
Ekran kartının fanlarını diyorsan soğutma performansı sadece fan sayısına göre belirlenmiyor. Tabii yine de gainward sıcak çalışıyor minimum 75 derece çalışır senin şartlarında. İşlemci ısınır diyenlerin de kafasını yiyim, takıyorsun soğutucuyu buz gibi oluyor işlemci soğutmasında sıkıntı yok ekran kartı gainward çok ısınıyor kafayı takacak olsam ona takardım

_AhmeT_-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Pc İle Alakalı her şey Ve Yazılım
Evet bende katılıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

45700 Tl
48 k ya 4070s/7800x3d var bide mert bayan temurun var ona bi bak istersen s!nerji prometheus(7800x3d) adında

Tokia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ahmet Şahin
Ekran kartının fanlarını diyorsan soğutma performansı sadece fan sayısına göre belirlenmiyor. Tabii yine de gainward sıcak çalışıyor minimum 75 derece çalışır senin şartlarında. İşlemci ısınır diyenlerin de kafasını yiyim, takıyorsun soğutucuyu buz gibi oluyor işlemci soğutmasında sıkıntı yok ekran kartı gainward çok ısınıyor kafayı takacak olsam ona takardım
Benim attığım sistemdeki ekran kartı İnno3D. Önceden çok duymadığım bir markaydı. Ama ekran kartlarının ısınmasıyla alakalı bir bilgim yok ısınır mı???

48 k ya 4070s/7800x3d var bide mert bayan temurun var ona bi bak istersen s!nerji prometheus(7800x3d) adında
Bütçemi aşıyor.

Mlfz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Mehmet Kayra Suvar
Tm
Benim attığım sistemdeki ekran kartı İnno3D. Önceden çok duymadığım bir markaydı. Ama ekran kartlarının ısınmasıyla alakalı bir bilgim yok ısınır mı???

Bütçemi aşıyor.

Top Bottom