Neler Yeni

R5 3600 ü bu kadar soğuk çalıştıran nedir?

SaygıZorDeğildir

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
Göksel Sert
ayrıca sıvı soğutması da gelecek yakında. 700w psu su nuda kullanıyorum. 5700xt ve 5500 xt yi sorunsuz besliyorum. hiçbir şekilde ses yok neredeyse. Gerçekten mükemmel ürünleri var denemenizi tavsiye ederim.

Ayrıca DARK AİGO GAMEMAX ve @GameTech hepsi aynı fabrikadan çıkmakta. Birkaç marka daha var fakat aklımda değil şu anda.
Marka olarak genel değerlendirme yanlış olur teknoloji ürünlerinde. Modele göre bir değerlendirme daha doğru olacaktır, dip ve tavan modeller de aynı fabrikadan çıkabilir ama eşdeğer veya benzer kalitede değillerdir. Bunun haricinde bir söylem, aynı fabrikadan çıkma konusunu saptırabilir.

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Gametech Freezer Pro HD120
@GameTech
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam kış ayındayız kim buz gibi bir oda da pc tutar evde yaşayan lar var :)

Hayır @GameTech

Yok hocam. 95 i görmedi. Bu soğutucu ile ilgili rehber yapacağım yakında. Çok başarılıymış gerçekten
mantıklı düşünelim ev 30 derece olsa 30 derecelik bir hava ile işlemci nasıl 20 derece olabilir? eviniz muhtemelen biraz soğuktur 15 derece civarı

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Adem SOY
mantıklı düşünelim ev 30 derece olsa 30 derecelik bir hava ile işlemci nasıl 20 derece olabilir? eviniz muhtemelen biraz soğuktur 15 derece civarı
oda sıcaklığım 25 26 derece diye belirtmiştim dostum. İnanmak istemiyorsunuz anlamadım sizi.

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
oda sıcaklığım 25 26 derece diye belirtmiştim dostum. İnanmak istemiyorsunuz anlamadım sizi.
kardeşim mantıken olmaz ki :D bak mesela benim odam 25-30 derece ekran kartımı 33 dereceye kadar düşürebiliyorum fanı maximumada alsam daha fazla düşmüyor en fazla 30-31 oluyor ama odayı havalandırsam soğutsam 15 derece bile olabiliyor denendi onaylandı (y)

enesbasak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Enes
Arkadaşlar selam. R5 3600 işlemciyi sizce bu kadar serin çalıştıran soğutucu hangisi :)
Hemde eth minning kazarken.
:)
Şimdi birileri çıkıp zaten boşta bu kadar olur zaten diyen çıkacaktır. Ama ben genelde 28-35 arası gördüm heo. Bir ara 18 e düştü işlemci... ekran kart da baya düştü 48 e felan. Tam rpm fan versem 10 un altına felan düşer herhalde 😂

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Gametech Freezer Pro HD120
@GameTech

Hocam kış ayındayız kim buz gibi bir oda da pc tutar evde yaşayan lar var :)

Hayır @GameTech

Yok hocam. 95 i görmedi. Bu soğutucu ile ilgili rehber yapacağım yakında. Çok başarılıymış gerçekten

Top Bottom