Neler Yeni

Çözüldü✓ r5 5600 kule tipi soğutucu nasıl olmalı?

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf
Arkadaşlar ben yeni bir anakart ve işlemci aldım, aldığım işlemci r5 5600 başlıktada yazdığı gibi, eskiden ise r5 5500 kullanıyordum stok fan gayette yeterli oluyordu fakat işlemci fana yapışma sonucu şase yaptığı için
yeni ekipmanlar almak zorunda kaldım. bütçem yeni şeyler almamdan dolayı aşırı kısıtlı olduğu için soğutucu için 300 TL max ise 400 TL civarı ayırabiliyorum Abdullah abinin eski videosundan gördüğüm kadarıyla 2 soğutucu gözüme çarptı birincisi ( snowman m200 ) ikincisi ( dark freezer x93 ) yada bunlardan daha iyi bir soğutucu önerebilir misiniz??

Sistemim :
Tuf Gaming B550M-Plus anakart
rx 6500 xt ekran kartı
ryzen 5 5600
hikvision 16 gb ram
kingston m2 500 gb ssd
lunatic albatros cam kasa
videosunu direk hazırladım. videodaki marka modellere takılma hangi soğutucuların soğutabileceğini anlatmaya çalıştım.

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Dediğin fanlardan birini*

Shinqeck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren Aslan
Anladım peki kaç ay kullancan bu fanı
götürdüğü kadar sanırım işlemci fazla ısınmaya başlarsa değiştiririm fakat şu an param olmadığı için bunlarla yetinmek zorundayım kış geldiği için fazla sorun olmaz gibi bekleyip almak biraz saçma geliyor bana çünkü günlük hayatta sık sık kullanıyorum gerek çalışma için gerekse kafa dağıtmak için vs.
Mesaj otomatik birleştirildi:

sorularım yeterince giderildi. hepinize teşekkür ederim iyi geceler dilerim..

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
götürdüğü kadar sanırım işlemci fazla ısınmaya başlarsa değiştiririm fakat şu an param olmadığı için bunlarla yetinmek zorundayım kış geldiği için fazla sorun olmaz gibi bekleyip almak biraz saçma geliyor bana çünkü günlük hayatta sık sık kullanıyorum gerek çalışma için gerekse kafa dağıtmak için vs.
Mesaj otomatik birleştirildi:

sorularım yeterince giderildi. hepinize teşekkür ederim iyi geceler dilerim..
Anladım peki anakartının kutusundan bu kule tipini takmak için apart çıktı değil mi o olamdan takamazsın çünkü kule tipini

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Tamamdır rahatça montajlarsın o zman takmayı biliyorsundur zatn yanda küçük demirleri aşağıya güç uygulayarak it montajladığın aparata takılacak sonra diğerini de aynı şekil de mis gibi kullanırsın sonra

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,006
Üyeler
140,742
Son üye
ahmetsyhglu
Top Bottom